Sayfa 103/133 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 817 - 824 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Kimler geldi kimler geçti bu sayfalardan.

Çoğunluk verdi , neden düşmüyor.

Elimizde kiler çöp mü olacak şimdi

Belki bugün bir haber düşer diyordum.. yine yok ,

1 e 3 alırız derken , 3 ün 1 ini mi verdiler yoksa

Ne çöp hisseler nerelere geldi, bu eşşek ise su kaynattı

6. 130 milyon dolar çok değil yabancı katarlı felan için o zaman satış bize 6.5 lira hedefi getirir yakin izleme pazarı hisseleri arkadaş konkordato ilan eden mi dersin 2 sandalye batık mi dersin hepsi 3 kat gitti evime 2 hali aldım pier cardin düğünler hareketlendirdi Tmsf iyi pazarlarsa çok iyi fiyata gider ama tanıdığı verelim derse cık derim yrd eskiden araştırır yazardık şimdi son zaman hayali üstad birazda olsa bilgi sahibidir kulağı deliktir.ytd

Sayın Eğitimci öncelikle burada yazdıklarım kimseye yön vermesin kimseye al sat tavsiyesi niteligi degildir .Ben bu hususu çok araştırdım buranın satılacagı kesin gibi bir şey yani usulde de anlaşmışlardır diye düşünüyorum .Büyük ihtimalle yabancı alacak gibi bu da benim izlenimim .Bakın buranın ticareti aynen devam edecek deniyor yani royal halı adıyla sanıyla ticari bütünlügüyle yoluna devam edecek burada satılan varlıkları Ahmetin degil Mehmetin olacak ben hisselerinde Mehmete geçecegine inanıyorum ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Sayın Eğitimci öncelikle burada yazdıklarım kimseye yön vermesin kimseye al sat tavsiyesi niteligi degildir .Ben bu hususu çok araştırdım buranın satılacagı kesin gibi bir şey yani usulde de anlaşmışlardır diye düşünüyorum .Büyük ihtimalle yabancı alacak gibi bu da benim izlenimim .Bakın buranın ticareti aynen devam edecek deniyor yani royal halı adıyla sanıyla ticari bütünlügüyle yoluna devam edecek burada satılan varlıkları Ahmetin degil Mehmetin olacak ben hisselerinde Mehmete geçecegine inanıyorum ytd
    TMSF ye göre hisseler bir yere geçmeyecek. Hisseler de fetoculer de hissedar ve davaları devam ediyor dendi. Yani çok açık şekilde marka ismi de dahil olmak üzere mal varlıklarını sattıklarını söylüyorlar. Ayrıca şunu da belirtmek isterim. Nasıl ki Royal satilinca feto ile irtibatlı alacaklılar a ödeme yapmayacak ise naksan da satildiginda Royal e olan borcunu vermeyecekler anladığım kadarıyla. Zaten alacaklar kisminin çoğu naksandandi yanlış hatırlamıyorsam. Sonuç olarak benim anladığım 700 kusur borcu olan ve bu borçların çoğu ödenecek ama alacak kısmı yok gibi birşey. Biraz cümleler karışık olmuş olabilir ama umarım anlatmak istediğimi anlatabilmisimdir. Ytd

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Sayfa 103/133 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •