Sayfa 106/133 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 841 - 848 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bana gelen cevapta aynı.tmsf de şöyle dedi muhatap ben değilim epostada.o zaman royali 10 lira yapacaklar .

2. Yeni yeni mağdurlar devlet eliyle yaratılıcak gibi.

Sizin bu yazıları görünce bende e postama baktım. Aynısı yazıyor...Muz cumhuriyeti kesinlikle bundan daha iyidir. Yaşanılanlarla sabittir.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Anlaşılan benim gibi (yaklaşık 6 sene taşıdım) eski yatırımcıların çoğu "TİB satışı"nı duyunca sattı. Geriye çok az yatırımcı kaldı ve bunu fırsat bilen tahta yapıcı fiyatı manipülatif olarak yukarı sürüyor. Ehh, pek yatırımcı da kalmadığına göre, istediği kadar yukarı alabilir.
    Fakat esasında şu iki parametreyi bilmeden hisseyle ilgili bir değerleme yapabilmek mümkün değil:
    1. Gerçekleşecek TİB satış fiyatı (A)
    2. TMSF yükümlülüğündeki royal'den kaynaklanan borçlar toplamı (B)

Satış gerçekleşirse, bir lot hissenin ederi yaklaşık ((A - B) / 60 Milyon) TL olacak. Tabii, belirtmeye gerek yok, A <= B olursa, hissenin bir ederi olmuyor.

Satış gerçekleşmezse ne olacağı ise benim açımdan hala açık değil. Bununla ilgili daha önce bu forumda bir soru sormuştum, cevap veren olmamıştı.

Konuyla ilgili kendi bilgilerimdir/düşüncelerimdir. Kesinlikle YTD.

5. Satış gerçekleşmezse TMSF nin şirketi alma hakkı var.hatta ihaleden önce bile böyle bir hakkı var.

6. İlgi:07.08.2020 Tarihli Başvurunuz

İlgide kayıtlı başvurunuzda Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin TMSF Fon Kurulu Kararı ile satışa çıkarıldığı ifade edilerek, Borsa İstanbul A.Ş.'de işlem gören şirket paylarının akıbeti hakkında bilgi talebinde bulunmuştur.

TMSF Fon Kurulu Kararı ile Royal Halı Mal, Hak ve Varlıklarından oluşturulan Royal ve Atlas Halı Ticari ve İktisati Bütünlüğü ile BCF 1 Ticari ve İktisadi Bütünlüklerinin satışına karar verilmesi işlemine yönelik olarak, Anayasa Mahkemesi'nin 10.05.2017 tarih ve 2014/11382 Başvuru Numaralı kararı da dikkate alındığında, anılan iktisadi bütünlüğün satışı ve sonrasında izlenecek süreçte pay sahiplerinin mülkiyet hakkına ilişkin hukuki değerlendirme yapılabileceğinden, konuya ilişkin detaylı bilginin TMSF'den edinilmesinin yararlı olacağı düşünülmektedir.

Bilgilerinize sunulur.
    Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri CİMER’in internet adresinden takip edebilirsiniz.

7. Bugün itibariyle royal maceramı mecburen tamamladım bereket versin iyi kazandık tüm karalamalara rağmen herkese bol kazançlar dostlar ytd

8. benim de 6 yıllık birlikteliğin sonuna gelindi.
    kalanlara bol kazançlar

Sayfa 106/133 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •