Sayfa 110/133 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 873 - 880 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. neymiş 25 şirket sözleşme almış.................işleri güçleri yalan........ süreç asyb ın aynısı. bizlerde asyb dan bu düzenin kurbanı olduk degişen hiç bir şey yok...............

2. O zaman hisseler neden halen işlem görüyor ki tahtasını kapasalardı?

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Uyaranlar haklı çıktı maalesef...Ben d2 zamanında burada yazdım...asyab de de benzer olayı yaşadım,umarım bu da onun gibi olmaz demiştim, belki hatırlayanınız vardır...Devlet,niye ky sina niye böyle davranır..yazık günah değil mi,elindeki 10 lira ,20 olsun derken, hiç ol uyor...Allah sonumuzu hayır etsin...
    Arkadaşlar sizin dediğiniz gibiyse burada niye dıruyorsunuz ki? Ayrıca neden halen işlem görüyor onu da anlamadım? Bence tmsf elimdeki kısmı satacaktır. Borsada işlem görmeye devam edemez di ki önür durumda.

3.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizin dediğiniz gibiyse burada niye dıruyorsunuz ki? Ayrıca neden halen işlem görüyor onu da anlamadım? Bence tmsf elimdeki kısmı satacaktır. Borsada işlem görmeye devam edemez di ki önür durumda.
    aynen öyle
    eğer satılınca hadi güle güle diyeceklerse ve sizde buna gerçekten inanıyorsanız o zaman beklemek enayilik olmuyor mu
    ben sattım ama eski bir ortak olarak takip ediyorum ortada net bi durum yok ben belirsizliği sevmediğim için sattım çok şükür yeterince de kâr ettim darısı sizlere olsun.

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Ben de,daha önceden fe yazdığım gibi...15 bin zararla ,çıkmak zorunda kaldım...Kafamızı karıştırdılar...hayırlısı...akibetini merak ettiğim için takip ediyorum,bir asyazede olarak...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. 2015 yilinda 60 bin koydum

2020 yılında 130 bin aldim

Bu geçen 5 yılda saçları beyazlattim..😊

6. Ben gene de bu işin altında başka işler var diyorum

Alıntı Originally Posted by Alfa61 Yazıyı Oku
    2015 yilinda 60 bin koydum

2020 yılında 130 bin aldim

Bu geçen 5 yılda saçları beyazlattim..😊
    Sizlere yıllarca bekleyenlere bir güzel sattırmışlAr. Benim aldığım Deneme amaçlı çok ufak nimiktardı önemli değil ama bence bu film an itibariyle bitmedi. Daha çok ihaleler görülür, belki satış şekli değişir. Burası Türkiye. Bekleyelim görelim. Çalışan , üreten ve kıymetli bir değerse dediğim gibi daha çok taliplisi çıkar.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.

7. Gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Sizlere yıllarca bekleyenlere bir güzel sattırmışlAr. Benim aldığım Deneme amaçlı çok ufak nimiktardı önemli değil ama bence bu film an itibariyle bitmedi. Daha çok ihaleler görülür, belki satış şekli değişir. Burası Türkiye. Bekleyelim görelim. Çalışan , üreten ve kıymetli bir değerse dediğim gibi daha çok taliplisi çıkar.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.
    Madem satıştan sonra royal diye bir şirket kalmayacaktı o zaman neden halen borsada işlem görmesine izin verdiler?
    Öte yandan maksat bağcıyı dövmek değil de üzümü yemekse alın size çok güzel bir yöntem. Madem tmsf borçlarını tahsil etmek istiyorsa atıyorum sermayeyi 60 dan 150 ye çıkarır . Artan bu 90 milyonu da mevcut ortakların artırıma katılmalarını engelleyip tahsisli yapar. Tanesini de 4,5 liradan satar. Buradan gelen 380 milyon ile bırç tahsilatını yapar. Böylece en azından elinde hisse olanlar mağdur olmaz. Şirket çalışmaya devam eder. Bakarsın daha sonraki ilave sermaye ile şitket çok daha iyi yerlere gelebilr. Yani Allah aşkına hemen bizlerin aklına geliyor bu kurumun başındakilerin hiç mi aklına gelmiyor. Daha düzgün bir yolla tahsilat yapılabilmesi mümkünken neden bulanuk sularda balık avlanıyor . Anlamadım gerçekten

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir 30 senedir bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir.

Sıkıntı Royal halı ile Bcf 1 in bina yapısıyla alakalı olabilir .Bcf 1 in binasının bir kısmı royalin kullanımın da çok birbirine içerikli ihaleye de ayrı ayrı çıkıldı katılımcılar burayı sıkıntılı görmüş olabilirler .Ya royali ihale üsülü satacaklar bcf yi aynı kişiye bir fiyat belirleyip verecekler yada birleştirme yapıp ihaleye tek çıkmaları gerekir diye düşünüyorum .Bcf 2 Royalin Bcf 1 Naksanın bence uzlaşmazlık buradan olmuş olabilir ytd

Sayfa 110/133 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •