Special Days Image
Sayfa 113/133 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 897 - 904 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. satış haberin gelir mi iki gözümün çiçeği?
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2. Bazen sıcak hava insanı boğar sıkar sıkar ardından şarıl şarıl sağnak yağmur boşalır. Bu hisse de şimdi insanı sıkıyor demek yağış yakın inşaallah. bunlar kendi görüşüm yatırım tavsiyesi değil

3. Royalı uzaktan bende takip etmeye başladım. Şirketin fabrikası için mi ihale açıldı, yoksa komple şirket için mi ?

RMX1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Şu söktasta işim bitsin eski goz agrima donecegim insallah bekle beni royalim yatirim tavsiyesi değildir.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    Şu söktasta işim bitsin eski goz agrima donecegim insallah bekle beni royalim yatirim tavsiyesi değildir.ytd
    Tavandan vermis millete ne is onu anlamadim.sktasda beklenti neydi

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Eski ortaklar bilanço geldi. Var mı yorumlayacak olan. Eskiler olarak forum a bir katkımız olsun

Benim aklım bana bile yetmiyor...

7. İnşallah 18 aralık da iyi bir firmaya satılacak az kaldı

8. Özkaynaklar artıya geçmiş görünüyor kafama takılan faaliyet dışı gelir kalemi 203 milyon ben mi yanlış baktim bu gün gene az girdik bakalım hayırlısı.Soktas topuğu değil ama soran arkadaşa cevap yazıyorum yanlış anlamayın iştiraki efeler çiftliğini halka arz edecekler ve %16vir firmaya satmışlardı o firma bir borsacılar topluluğundan oluşan kurum ve halka arz cazip olabilr.Neyse o ayrı konu bence bu sefer royal alıcı hazir ytd yarin az az tirmaniriz. Ytd

Sayfa 113/133 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •