Special Days Image
Sayfa 114/133 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 905 - 912 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Sanko ve erdemoglu holdıng alsa iyi olur iş kolları bu zaten

2. Sktas isim bitsede gelsem eski göz ağrıma kesin satılacak içime doguyo rüyalarda ytd

3.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    Sktas isim bitsede gelsem eski göz ağrıma kesin satılacak içime doguyo rüyalarda ytd
    Soktasi kactan aldiniz.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    Sktas isim bitsede gelsem eski göz ağrıma kesin satılacak içime doguyo rüyalarda ytd
    kardeş dört gözle yolunu gözlüyorum. bende tahmini diyim mi yalnız al sat tavsiyesi değil ona göre.
    inşallah hem satılacak hem gözaltından çıkacak sabredip bekleyen çok kazanacak

5. 4.75 efeler halka arzı var ondan- royal çok iyi olacak bu sefer bence yılların açısı cikacak ins sozdemir az az girdim ama ful değil

6. Arkadaşlar, bu topikte daha önce TİB satışının ne olduğu sayfalarca konuşuldu, tartışıldı. Hala bilgiye dayalı olmayan hayaller kuruyorsunuz.
    Eğer satış olursa, şirket tasfiye edilecek, yani satın alan şirketle beraber royal yatırımcısının ortaklığı devam etmeyecek.
    Borçlar ödendikten sonra kalan tutar olursa, payı oranında ortaklara dağıtılacak.
    Lütfen yatırım yapacaksanız, bu durumu dikkate alınız.

Faaliyet Raporunun son sayfasında bu durumdan bahsediliyor:
    Royal.jpg
    YTD

7.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, bu topikte daha önce TİB satışının ne olduğu sayfalarca konuşuldu, tartışıldı. Hala bilgiye dayalı olmayan hayaller kuruyorsunuz.
    Eğer satış olursa, şirket tasfiye edilecek, yani satın alan şirketle beraber royal yatırımcısının ortaklığı devam etmeyecek.
    Borçlar ödendikten sonra kalan tutar olursa, payı oranında ortaklara dağıtılacak.
    Lütfen yatırım yapacaksanız, bu durumu dikkate alınız.

Faaliyet Raporunun son sayfasında bu durumdan bahsediliyor:
    Royal.jpg
    YTD
    hemen sat başka hisseye git o zaman eğer hissen yok ise demek seni ilgilendiren bir şey de yok alan memnun satan memnun diye düşünüyorum

8.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    hemen sat başka hisseye git o zaman eğer hissen yok ise demek seni ilgilendiren bir şey de yok alan memnun satan memnun diye düşünüyorum
    Arkadaşım, seninle polemiğe girmek istemiyorum.
    Royal'e yeni yatırım yapacaklar ve bu seviyeden gireceklere neye yatırım yapacakları konusunda bilgi vermeye çalışıyorum. Bundan rahatsız olmana gerek yok. Bol kazançlar.

Sayfa 114/133 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •