Sayfa 12/133 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Aynen herkes pozisyon aldı beklemede. Artık kimse de yazmıyor zaten. Görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler...

Benim aklım bana bile yetmiyor...

2. petrol fiyatlarinda dusus hali iplik pp girdi maliyetlerinde olumlu etki yapabilir. Buna ek olarak ilk ceyrek hali ihracatinda sikinti gozukmuyor. ikinci ceyrek biraz sikintili olabilir ama 3den itibaren toparlariz insallah.... virusle ilgili bir urun de cikabilir(kendi kendini temizleyen hali, ya da buna benzer bir urun, genel mudur roportaj da belirtmisti patente basvurduklari konusunda)

https://www.gazianteppusula.com/kose...zisi-2345.html

3. 2026 yili dunya hali pazari hacmi 138 milyar dolara ulasmasi bekleniyor. Sehir nufuslarinin artmasi yuzde 4luk talep artisini meydana getiriyor. Ana pazar su an Kuzey Amerika ve Avrupa. Turkiyenin hedefi ise 2.5 milyar dolar yuzde 65i gaziantepten. Bu rakamlari niye veriyorum, cunku ortada pazar var ve gidilecek daha cok yol var. Vedat ve Hayali Amerika icin yeni siparislerden bahsetmisti. Hayali var mi boyle bir durum? Bu arada bu hesaplarda Suriye ve İrak yok. Oralardaki toparlanmadan sonra oradan da ciddi talep gelecektir. Royalin eski hali ihracat pazari Ortadogu ulkeleri idi.

https://www.globenewswire.com/news-r...-And-Data.html

Evet hedef amerika ve avrupa piyasası . Benim burada farklı bir beklentim var exzim bank taahütü için 2019 ihracat tam yansıtılmamış olabilir çünkü epeyce bir kredi uzun vadede ve düşük faizle yapılandırılmış .Çünkü 295 çok komik bana göre ytd

5. Ciroya yansitmama gibi bir uygulama olamaz. Tam tersi yeni İfrs16da ozel tip urunler satilmadan ciro olarak kayida gecirilebilir. Bahsettiğin olay soz konusu olamaz. Hesaba para dustugunde ciroya yansitirsin. 295 milyon ciro rakamini kabul edelim. Zaten mevcut bayi sayisi ile(seninle konustuk bu konuyu) iyi bile satmis diyebiliriz. İplikde daha fazla ihracat yapilsa idi farkli bilanco gelirdi. Su an royalde son durum nedir? Fabrika tahminim tek vardiya devam ediyordur. Avmler kapandi bu ne kadar olumsuz etkiler bizi nedir tahminlerin Hayali? Hep iyi yaziyorum ama bardagin bos tarafina da bakalim.

Bu vuka göre hazırlanmış bir bilanço spky göre olay farklı neyse benim görüşüm bana burada üretim devam sadece personel sayısı düşürüldü ve üç vardiya çalışıyor .Zaten çalışmasa sıkıntı çünkü almanya fuarı ve lansman da iyi sipariş alındı bunlar tezgaha girecek .İşlere gelince mart iyi kapandı nisanda ilk 10 gün durgundu ama açılıyor ve açılacakta korana olayı fazla uzamassa mayıs haziranda intikam alış verişi olur birde royalde avm magzası çok azdır parmakla sayılır onun için endişelenmeyin. Ytd

Bak şunuda belirteyim bir dahada 2019 bilançosundan bahsetmeyecegim Tansel bey ne dedi 2020 43 büyüme dedi 295 rakamı baz onun için hala ben ihracat verileri verilmedi diye düşünüyorum ytd

8. tamamdir tesekkurler Hayali ozel mesajdan bana ulasabilirsin. sana arkadaslik gonderdim de bakmadin kutuna. dirsek temasini kaybetmeyelim. hersey guzel olacak.

Sayfa 12/133 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •