Sayfa 120/133 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 953 - 960 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

aylık takas

4. yanılmıyorsam bu günlerde bilanço açıklanacak. artık bilançolar düzenli açıklanıyor maşallah son iki bilanço da kâr açıklıyor. inşallah bu bilançoda da kâr açıklarsa ki ben kâr bekliyorum heralde artık gözaltı pazarından çıkmak için başvuru yapılır. Şirket zarardan kurtuldu bilanço düzenli bunun karşılığı gözaltından çıkış ve iyi bir fiyata satış diye düşünüyorum. bu yıl bitmeden kağıt çok iyi yerlere gelecek diye tahmin ediyorum. yatırım tavsiyesi değil dir

5. Yine Kâr açıkladı. artık düze çıktı artık gozalti pazarından çıkma zamanı gelmedi mi

6. Royal Halı Urla Taşınmazı Ticari ve İktisadi Bütünlüğü 19 milyon 800 bin lira muhammen bedeli ile*Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından (TMSF) satışa çıkarıldı.
    TMSF'nin bugünkü Resmi Gazete'de yer alan satış ilanına göre, Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret AŞ kapsamında oluşturulan Royal Halı Urla Taşınmazı Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün satışına karar verildi.
    Söz konusu bütünlüğün kapsamı, şirkete ait İzmir'in Urla İlçesi Yenikent Mahallesi 3272 ada 3 parselde kayıtlı 17 bin 804,80 metrekare miktarlı “Yetmiş Altı Zeytin Ağaçlı Tarla” vasıflı taşınmazdan oluşuyor.
    Muhammen bedeli 19 milyon 800 bin lira olarak belirlenen bütünlük, kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanması suretiyle ihaleye çıkarılacak.
    İhale, 22 Mart 2022'de saat 11.00'de TMSF'nin Esentepe'deki binasında gerçekleştirilecek.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yakın izleme pazarında olmasa aslında halka açıklık oranı bakımından düşük olması, sanayi kuruluşu olması ve kar etmeye de devam etme durumu göz önüne alındığında spekülatif fiyat hareketleri ile yukarılara çıkabilirdi.
    Diğer hissedarların hisse satma şansı da olmadığına göre çok iyi fiyatları rahat bir şekilde gösterirlerdi.
    Belki gözaltından çıkarsa iyi fiyatları görebilir.
    Bu arada 22 Martta Urla’daki arazinin satışından iyi bir para gelirse fiyatlamaya pozitif etki edebilir.
    Bunları dikkate alarak bugün bir miktar giriş yaptım. Ama ilk günden hisse başına 25 kuruş zarar yazdık.

Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

8. Teknik analizden pek anlamam, temel analize güvenirim ancak gördüğüm kadarıyla gün kapanışında iki defa 3,60'tan dönmüş. Bu kez bu rakamı aşarsa daha yukarıları hedefleyebilir.
    Son reklam kampanyasının başarılı olduğunu düşünüyorum.
    En azından marka değerini yükseltmiştir.
    Diğer taraftan 22 martta yapılacak arsa satış ihalesi de söz konusu.
    Sanki iyi sonuçlar alınacak gibi duruyor.
    Ayrıca geçenlerde sabah gazetesinde çıkan haberle şirketin halka açık olmayan paylarının devlete geçmesinin önünün açıldığı yazıyordu.
    Sanırım bu haberin de etkisiyle yönünün yukarıya çevirdi.

Sayfa 120/133 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •