Sayfa 127/133 İlkİlk ... 2777117125126127128129 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Bunun bilançolarda gösterilmesi gerekmiyor mu? Kara yazılmamış, borca gittiği belli değil, off the record bir işlem ilginç....
    30 kusur milyon para gelsin, bilançoda gösterme, dipnot biryerde sgk borçlarına gidiyor diyor...hey allahım heyy..

Tabi ben muhasebeci değilim, geçiyorsa söylerse bir arkadaş sevinirim, ben göremedim...
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    Bunun bilançolarda gösterilmesi gerekmiyor mu? Kara yazılmamış, borca gittiği belli değil, off the record bir işlem ilginç....
    30 kusur milyon para gelsin, bilançoda gösterme, dipnot biryerde sgk borçlarına gidiyor diyor...hey allahım heyy..

Tabi ben muhasebeci değilim, geçiyorsa söylerse bir arkadaş sevinirim, ben göremedim...
    Ytd
    Bence de çok ilginç üstelik satıldığı kap a bildirilmedi araştırdım ama hiç göremedim
    Neden bunu bilançoda göstermiyorsun sonuçta şirket bu satıştan kar etti bunun dönem kar ında gösterilmesi gerekmez mi
    Bir sürü soru işareti var

3. Gurup şirketlerinden birine satılmış olabilir satıştan gelecek olan para nakit değil de ayni sermaye kabul edilmiş iştirak hissesi almış olabilir iştiraklerin birinde hisse oranlarında artış olabilir iştirakinin sermaye arttırımını bu şekilde karşılamış olabilir.

olabilir hocam mali ya da muhasebesel anlamında böyle yapabiliyorlarsa bilmiyorum..
    açıklamalarında sgk borçları ödeniyor denmiş ama?

5. Kağıdı olduğundan aşağı göstermek için ne gerekiyorsa yapıyorlar
    Sorun yok fırsat buldukça alım yapmaya devam inşallah çok yükselecek şimdi bedava heleki borsa ya 2 dolar civarı girdiğini düşünürsek
    Yatırım tavsiyesi değil

6. Teşekkürler alım fırsatı verdiğin için almaya devam mecbur gidecek bu kağıdı toplayan kazanmak istemezmi düştüğünde bizden 1 giderse omlardan 100 gider mecbur yükseltecek sadece değersiz göstermeye çalışıyor
    Yatırım tavsiyesi değil

7. Lütfen biraz daha aşağı düşür alıp rezervimizi artıralım

8. Bugün alımlarımızı yaptık spek abimiz yarın biraz daha düşürürse bayağı bi toplamış oluruz Allah bereket versin

Sayfa 127/133 İlkİlk ... 2777117125126127128129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •