Sayfa 128/133 İlkİlk ... 2878118126127128129130 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Burada uzun vade duranlar için çok fırsat da kaçmış olmuyor mu arkadaşlar sizce?
    Bu kağıt nereye kadar saçmalayabilir sizce?
    Hani ben şimdi satıp başka bir enerji hissesine geçsem ve 2 ye katlasam portföyü, sonra tekrar gelsem buraya?
    Çünkü daha ihaleye çıkılmadı, ihaleye çıkılsa belki fiyatı düşük tutacaklar....soru işareti çok...
    Kesinlikle yanlış anlaşılmasın ben hissedeyim, 3 aya yakın...maliyet yüksek satmak istemiyorum ama o kadar sinir ediyor ki...
    Sadece yüksek sesle konuşuyorum,
    Buradaki arkadaşların fikirleri nedir?
    Şu var, 2 ye katlayacak enerji hissesi nedir diye sormayın, hepsi risk, burda otur otur zamanı harcamak varken yeni hisselere yelken açmayı kastediyorum...
    Ytd

2. Bildiğin gidecek kesin bi hisse var mı yok diyorsunuz siz bilirsiniz sarın biz alırız gidebilirsiniz bu tür kağıtlar çoğunluk olarak tek elde toplanmıştır ve birden hareket ederse asıl o zaman almaya cesaret edemezsin eğer şu kağıt 2 kat gidecek diye bildiğin bi kağıt varsa ki zannetmem gidebilirsin ama benim değil 2 kat en az 10 kat gidecek billdiğim bir kağıt var ROYAL o yüzden almaya devam giden gidebilir

Yarın ihaleye çıkıldı 350m dedi niye gitsin 10 kat? Ayrıca ben 10 kat gitmez demiyorum , çok uzun vadede gidebilir...süreçler belirsiz diyorum...o kadar belirsizlik varken, 2 kat gidecek hisseye denk gelmek daha şans içerir...burada fikir paylaşımı yapıyoruz ayrıca, özellikle belirttim, sat al geyiği çevirmeyin ...ytd

4. 350 milyon iki sene önce idi dolar o zaman 7 lira civarı idi o yüzden imkansız o dediğiniz
    Dardanel vardı aynı böyle o zaman 60 kuruş du fiyatı bende vardı gözaltı pazarındaydı bitti dediler kapanıyor dediler falan filan biz sattık tabi o bitti dedikleri kağıt borçları yapılandırdı üretimi artırdı gözaltından çıktı tam 35 lira civarını gördü yani 60 kat gitti
    Kaldı ki royal artık kar açıklayan bir şirket
    Tabi sizi tutmak istemem gidebilirsiniz biz almaya devam edeceğiz bu kağıdı alan spek enayi değil 2 kat 3 kat için milyon bağlamaz
    Yatırım tavsiyesi değil

5. bilancolar böyle giderse 2024de ana pazarda işlem görür, olduku ihaleye cikardi tmsf diyelim , fiyatin bir önemi olmaz , iki türlüde üst pazara çıkacagi için beklenti içine girer ... en kötü hali dokuma makinasi 2-3 milyon dolar? royalde gelişmiş makinalar var ne kadar etigini siz düşunün.. sirket yeni degerlendirme hazirlatsa hersey degişir ama yapmazlar işlerine gelmiyor sanirim

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben risklerden bahsettim, sizler temennilerden ...makine fiyatı fabrika fiyatı dolar enflasyon ..illa ki malum bunlar zaten...ama ortada bir oyun var, özellikle gettirilmiyor , bunu da illa ki bir sebebe bağlayacaklar...Şimdi gitmeyip yarın 2milyardan satışa çıkacakları bana pek olası gelmiyor...hayırlısı inşallah, şurada o kadar dememe rağmen al sat deniliyor ya o da ayrı bir olay, sanki küfür ediyoruz insanlara, hemen istersen sat istersen git ..komik...kalın sağlıcakla

7. Size kimse küfür ermedi isterseniz gidebilirseniz demek gayet kibar bir ifade bu kadar alıngan olmanız da manidar
    Neyse burası dünyanın en geri kalmış ülkesi değil kanun var nizam var bu işi çok iyi bilen royal yatırımcısı var ben kanunsuz bi şey olacağını sanmıyorum daha önce royal ı satışa çıkardıklarında tek şirket girdi ve düşük fiyat verdi satmadılar eğer peşkeş çekme derdinde olsalar o zaman satarlardı

Cehalet zor, karşıdakini anlamayıp bi de suçlamak....o kadar uyardım al sat şu buna gerek kalmadan fikir alışverişi dedim, yine dendiği için tepki verdim yoksa niye alınayım ki, desen ne olur demesen ne olur..önce karşıdakini dinlemek, yazılanları iyi okumak lazım ki cevabınız doğru olsun ve hedefine ulaşsın....yoksa herkes birşeyler yazabiliyor illa ki...

Sayfa 128/133 İlkİlk ... 2878118126127128129130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •