Sayfa 24/133 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 185 - 192 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Yani o makinaları bu gün alsan 515 milyona tekabül eder artı bunların elektronik ve program aksamları ğüncel aslında mekaniginden düşersin amortismasyonu .Artı atlas halı buraya 2016 da dahil oldu ve 2015 de alınan iki adet iplik hattı bilançolarda varmıydı bilmiyorum ytd
    Özlettin kendini Faruk bey.

Benim aklım bana bile yetmiyor...

2.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Yani o makinaları bu gün alsan 515 milyona tekabül eder artı bunların elektronik ve program aksamları ğüncel aslında mekaniginden düşersin amortismasyonu .Artı atlas halı buraya 2016 da dahil oldu ve 2015 de alınan iki adet iplik hattı bilançolarda varmıydı bilmiyorum ytd
    Vedati gördün mü o nerelerde üstad.

İyi hasret giderelim o zaman söyle karnının agrısı ne bir de sen bu akılla dolaşma ortalıkta zaten ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    İyi hasret giderelim o zaman söyle karnının agrısı ne bir de sen bu akılla dolaşma ortalıkta zaten ytd
    Yaw arkadaş samimi duygularımı ifade ettim cidden. Koca adamsın. Halen laf sokmaya çalışıyorsun. Vedat ı espiri olsun diye söyledim. Neyse mübarek günlerde efendilik bende kalsın

O zaman hakkını helal et .Ama şunu bil benim kimse ile işim yok ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    O zaman hakkını helal et .Ama şunu bil benim kimse ile işim yok ytd
    Eyvallah

7. Hayali iki kere mi degerleme yapildi diyorsun? biri mayis ayinda digeri agustos? o zaman binalari ayri makineleri ayri mi degerlediler? bu royal kadar ilginc sirket yok 😂

Mayısı bilmem fakat burada agustos ayında satış için degerleme yapılmıştı ve ben bunu burada yazmıştım aynı zaman da iso cular da çalışıp raporlarını sundular ve kur 5.40 idi şu an 7 tl .Sigorta poliçesine gelince orada işlenmiş mamül ve ham maddeleride kapsayan bir fiyat vardır ytd

Sayfa 24/133 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •