Sayfa 25/133 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. hayali aksam gelen kap haberini acarsan orada degerlemenin mayis ayinda yapildigini gorursun. bu arada degerleme ile dolar kuru arasinda neden bu kadar baglanti kurdugunu anlamadim. O mantikla Turkiyedeki tum firmalarin yeniden degerleme yapip ozsermayelerini yukseltmeleri gerekirdi. Dolar kuru yalniz Royal icin yukselmedi. Lutfen aksam yaptigim paylasimda degerleme neden yapilir hangi sartlarda yapilir iki dakika bakarsan sevinirim. Bence degerleme falan bitti artik. Bugun gonderdiler yaptiklari degerlemeyi. Zaten cok da onemi de yoktu benim icin. Bunlarin hepsi muhasebe oyunu. Onemli olan cirodur karliliktir. Bu arada diger gelir giderlerde seninle ayni fikirdeyim, oradan bence bu sefer iyi bir haber gelecek tahminim.

Bir de şu konuyu anlamıyorum bunlar vuka göre bilanço gönderiyorda niçin ufrs yayınlamıyorlar anlamıyorum burası ihracat yapan bir yer ytd

Yani onca makina 20 milyon tl mi ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Mayısı bilmem fakat burada agustos ayında satış için degerleme yapılmıştı ve ben bunu burada yazmıştım aynı zaman da iso cular da çalışıp raporlarını sundular ve kur 5.40 idi şu an 7 tl .Sigorta poliçesine gelince orada işlenmiş mamül ve ham maddeleride kapsayan bir fiyat vardır ytd
    Zaten 90 milyon stok vardı son bilanço da

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Artı degerleme önemli hemde her yıl için bak ihracat yapan avrupa normlarındaki her tesis ufrs yayınlamak zorunda buda en güncel haliyle olmak zorunda bak trakyaya ne yayınlamış sen arabanı 2015 fiyatıylama satarsın ytd

Birde ufrs yayınlanırken kesinlikle o dönemki sigorta poliçesi esasdır yaklaşık 10 maddelik maddeler baz alınır biride sigorta poliçesi ytd

7. Hayali sen de ayni hatayi yapiyorsun. Bilanco konusunda bilgin zayif. Sana soru. Degerleme bugun 40 milyon yerine twitterda purosunu bir tarafindan yakan adamin dedigi gibi 400 milyon artsa idi senin amortismanin kaca cikacakti? Sen bu amirtismanla ne kadar zarar edecektin? Bunu da hesapladin mi?

Tansel beyin dediğine göre 2020 ilk çeyrek ufrs olarak açıklanacakmış. Yavaş yavaş şeffaflaşıp kurumsallaşıyoruz. Bu yeniden değerlemenin neden yapıldığını akşam yazdım. Mecburiyetten yapıldı. Çünkü bu yapmasalardı ya bedelli yapmaları gerekiyordu. Ya da varlık satışı. İlk hedef gözaltından çıkmak o yüzden eksi özsermayeyi düzelttiler. 2020 ilk çeyrek vaktinde açıklanırsa gözaltından çıkış başvurusu yapılır. Şuan koşullar müsait.

Sayfa 25/133 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •