Sayfa 28/133 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 217 - 224 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Gorursun Ilk Ceyrek Bilancoda ne satisi bekledigimi....Royali Pegasusla karistirdin galiba. Asil bu ortamda Royal ihracati ile is yapacak. Doviz Kurunu arkasina alacak.

3. Royalci nerelerde acaba. Sende mi bu işkenceye dayanamayıp sattın yoksa

Benim aklım bana bile yetmiyor...

4. Borsa gündem de haber olmuşuz. Spekülatif hareketler varmış kağıtta. Teknik olarak iflas durumunda olan şirkete yatırım yapmanın mantıksız olduğundan falan filan bahsediyor. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Borsa gündem de haber olmuşuz. Spekülatif hareketler varmış kağıtta. Teknik olarak iflas durumunda olan şirkete yatırım yapmanın mantıksız olduğundan falan filan bahsediyor. Ytd

nerede haber?
    Everything in this world is magic, except to the magician.

6.  Alıntı Originally Posted by guiseppe Yazıyı Oku
    nerede haber?
    https://m.borsagundem.com/foto-haber...rusu/1491939/1

Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Borsa gündem de haber olmuşuz. Spekülatif hareketler varmış kağıtta. Teknik olarak iflas durumunda olan şirkete yatırım yapmanın mantıksız olduğundan falan filan bahsediyor. Ytd

Kim yazdı ise yüzde 100 doğru yazmış. Biz satış hikayesi için ve belki biri Dardanel gibi spekülatif olarak alır götürür diye bekliyoruz. Şirketi teknik olarak inceleyince yanından bile geçilmeyecek kadar kötü. Çevremde çok soran var yıllardır hissedesin bizde girelim mi diye. Hepsine aynı şeyi söyledim 'Sakın bulaşmayın'

Sayfa 28/133 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •