Sayfa 3/133 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Vedat i kizdirmayin dedik o kadar

Benim aklım bana bile yetmiyor...

2. Milyon lotlarini tabana koydu

Benim aklım bana bile yetmiyor...

3. 😂😂😂😂 Vedaaattttttttttt yetmez bu, bas kagidi 50 kuruşa.......

4. Ata birinin malını virman alıp satmış. Saklamada 50 bin lotu var. Tahminim deutchedeki malı verdi.
    [IMG]url=https://hizliresim.com/RAklb7][/url[/IMG]

Alıntı Originally Posted by batıkborsacı Yazıyı Oku
    Ata birinin malını virman alıp satmış. Saklamada 50 bin lotu var. Tahminim deutchedeki malı verdi.
    [IMG]url=https://hizliresim.com/RAklb7][/url[/IMG]
    Bu hareketler Kemal Sunal ın bir filmde 5 liralık pişmaniye yi 1 liraya satarak diğer satıcıları nasıl kazıkladım demesine benzettim. 1.80 lerden aldıklarını 1.62 den satarak kazıkladılar herkesi 😂

6. Virman dünyasında takaslara boşuna bakıyoruz. Vesselam

7.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Sayın Borsacı ben şikayetimi yaptım Spk ya bugün cevap geldi. Yanlış bişey varsa gerekeni yaparız demişler.
    sana nispet kağıdı dibe verdi. bende spek abiye nispet sloganı değiştirdim hedef fiyat sayın muhteşemdi bey in dediği gibi en az 7 tl

8.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    sana nispet kağıdı dibe verdi. bende spek abiye nispet sloganı değiştirdim hedef fiyat sayın muhteşemdi bey in dediği gibi en az 7 tl
    Başkan nepıosn kaptırma kendini bu kadar.3 tl olsa çoğu kimse arkasına bakmaz kaçar.Bilançosunu sen incelemedin galiba.Satılsa dahi benim tahminim düşük fiyata borç karşılığına gider.Ha sen diyorsan ki yeni sahibi bunu büyütür vadem çok uzun dersen bişeyler olabilir...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sayfa 3/133 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •