Sayfa 34/133 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 265 - 272 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by aynalısazan Yazıyı Oku
    Alfred desene adamlar tezgahi kurmus Kesin mal kitleme operasyonudur philip ve info hisseye son zamanda girdi ama is,garan,ziraat onlarin maliyetleri daha dusuk. o sebeple kucuk bir kesim seni hedeften sasirtmasin. sen herkesi dinle ama kendi kararini kendin ver derim. ben acikcasi varlik fonundan hareket bekliyorum. son donemde agresif hareketler yapiyor. belki feto hisselerinde de birseyler yapabilirler. bu arada bizim hissenin guzelligi yarisi naksanin, yuzde 25i fetocu patronlarin, yuzde 25i halka acik. yani naksani (yuzde 50lik kisim)paket seklinde fona devretmek cok daha kolay hukuken. Diger fetoculerin hisselerine blok koyup(ki musadere karari da cikti en son yargitay onayi bekleniyordu) yoluna devam eder. Fonda onemli olan hissenin degeri ne kadar yuksek olursa fonun degeri de o kadar artiyor ve o kadar borclaniyor. Katar, Cin gibi ulkelerden alici bulacaklardir fona tahminim. Bence yakin zamanda birseyler olacak. Su an firtina oncesi sessligi yasiyoruz... konu ile ilgili haber https://m.finansgundem.com/haber/var...olacak/1493049
    Eyvallah Ortak ortalık çakal dolmuş vallahi. Ne kadar karaktersiz insanlar varmış şaşırıyorum gerçekten.

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Eyvallah Ortak ortalık çakal dolmuş vallahi. Ne kadar karaktersiz insanlar varmış şaşırıyorum gerçekten.

Sayın Alfred, şirket gözaltı pazarında olmasa burada 3 kişi onlara günlerini gösterirdik ama ne yapalım gözaltı pazarı elimizi kolumuzu bağlıyor. Alım yazıyorum satışı siliyor, satım yazıyorum alışını siliyorlar. Gözaltından çıksın o zaman göreceğiz elmi yaman beymi yaman.

3. Eyvallah Ortak sabırla beklemeye devam inşallah

4. twitter alemine bakayim dedim harbiden yikiliyor cizmeli kedisinden, purosunu bir tarafindan yakan adamindan bircok hesap royali pazarlar olmus. burada da yakinda hareket baslar. eee ne diyelim artik bazi seylerin zamani geldi. spek de Allahin kulu. o da hayaller kuruyor neyse forum da hisse de hareketlensin hareket berekettir. yalniz bastan soyleyeyim burada keko yok. hisseyi saglam sekilde biliyoruz. bizi yoklama cekmeye bosuna gelmesinler. telegram twitter ortamina benzemez burasi. hayirli geceler arkadaslar

5.  Alıntı Originally Posted by aynalısazan Yazıyı Oku
    twitter alemine bakayim dedim harbiden yikiliyor cizmeli kedisinden, purosunu bir tarafindan yakan adamindan bircok hesap royali pazarlar olmus. burada da yakinda hareket baslar. eee ne diyelim artik bazi seylerin zamani geldi. spek de Allahin kulu. o da hayaller kuruyor neyse forum da hisse de hareketlensin hareket berekettir. yalniz bastan soyleyeyim burada keko yok. hisseyi saglam sekilde biliyoruz. bizi yoklama cekmeye bosuna gelmesinler. telegram twitter ortamina benzemez burasi. hayirli geceler arkadaslar
    Purosunu bı yerinden yakan eleman suç duyurusunda bulunacak mis tam kafasız bunlar. Arkadaşlar paylaşımlarının ekran resmini aldı . Gereken yapılacak diyor. Grup olarak çalıştıklarını itiraf ediyor resmen... Küçük hesap yapan boş insanlar. Bunlar şirketin satilmasi ile alakaları yok bence. Kısa vade hisseye 1 2 tavan çektirip kaçmanın derdindeler bana göre. Zaten purosunu bı yerinden yakan kişi bana göre Vedat. Her neyse gereksiz bilgilerle grubu meşgul etmeye gerek Yok.

6. Alfred birsey cikacagindan yok ama bence bulasma bu adamlara. Herkes istedigi yorumu yapar. Yeter ki yanlis yonlendirme ve hakaret icermesin yorumlar. Su an bu ortamda bilginin önünü kesemezsin. O sebeple bizlerin yatirimci olarak kendimizi bu bilgi karmasasinda guclu tutup kendi ic sesimizi dinlememiz lazim. Belki de dedikleri dogrudur ya da yanlis yorumluyorlardir bilgileri. Ancak bu bu adamlarla kavga edilecek anlamina gelmez. Herkes sosyal medyada yazmakta ozgur. Adi ustunde Forum.

7. Üstad ben onların yazdıklarına birşey demedim. Ben sadece royalin naksan kefilliginden 650 milyon icra takibi olduğunu yazdım diye demediklerini bırakmadılar. Onu da şirket batak anlamında yazmadım. Hisseyi nasıl etkiler diye yorumlarını merak ettim. Bırak cvp vermeyi kaç yerden engellediler. Engelden önce ozelden mesaj yazıp attığım twiti silmemi istedi falan filan.ayni olay telegram grubunda da böyle oldu. Tabi ki şirketin olumlu yonlerini söylemelerine diyecek birseyimiz yok. Ama bunlar şirketin olumsuz hiçbir şeyi yok algısı yaratıyorlar sorun burada.

8. Üyelik iptali için yazdım ancak üyelik iptal edilmiyormuş. hayatımda duyduğum en aptal forum kuralı. kendini sildirmek istersen sağa sola küfür etmek gerekiyormuş haberiniz olsun. onu da yapmayacağım. bir kere vedata küfretmişliğim var ve gelirse yine ederim ama onun dışında böyle bir niyetim yok. tamamen özel sebeplerden foruma girmeme kararı aldım. elimde hisselerimi hedefime gelene kadar tutmaya devam edeceğim.
    Hakkınızı helal edin .Benden yana (vedat hariç) herkese helal olsun. Kırdıysam kusura bakmayın.

Sayfa 34/133 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •