Sayfa 36/133 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 281 - 288 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Yine kimse yok.

2.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Yine kimse yok.
    Telegram grupları (adam) kaynıyor... Bir oralara da bakın arada üstad.... Yarın bilanço açıklanacak ve süper kar gelecekmiş. Akabinde gözaltindan çıkış olacakmış... Daha neler neler

Benim aklım bana bile yetmiyor...

3.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Telegram grupları (adam) kaynıyor... Bir oralara da bakın arada üstad.... Yarın bilanço açıklanacak ve süper kar gelecekmiş. Akabinde gözaltindan çıkış olacakmış... Daha neler neler

😊hayirli olsun bilanco ve kâr ortaklar

İnşallah beklediğimize değer yüzümüz güler. Bu bilançoya da tepki vermezse yapacak bişeyimiz olmaz. Tek sıkıntı ciro geçen sene ile aynı kalmış onuda korona ya bağlayalım. Nazar boncuğu olsun.

5. Faaliyet Karı veya Zararı -51,164,443 18,157,316
    Ana Ortaklık Payları Net Dönem Karı/Zararı -54,497,862 3,282,982

Hayrını görün ytd

7.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku

bilanço geldi, kar da geldi; ama telegramda kimse uçup kaçmadı. 2 kez atılmayı başardıktan sonra burdan, twitterdan iftira tarzı konuşmak yakışmadı.

bilanço tüm ortaklara hayırlı olsun. bundan sonra düzenli gelir artık

8. Hadi bakalım cümleten hayırlı olsun tüm ortaklarıma... Bilanço detaylarda olumlular dışında olumsuz gördüğünüz şeyler var mı. Benim dikkatimi çeken yükümlülükler 600 den 700 üstüne çıkmış. Birde yönetim giderleri 3 ayda 4 milyondan 10 milyon a çıkmış.

Sayfa 36/133 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •