Sayfa 37/133 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 289 - 296 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Herkese hayırlı olsun. inşallah yakın zamanda gözaltından çıkar ve satılır

2. Azalttık ama buradayım hayırlısı diyelim. Sabrımızı meyvelerini yeriz ins.

3. Bir ölü diriliyor arkadaşlar öz kaynaklar artıya geçmiş
    dönen duran varlıklar her şey artmış batma bitme ihtimalimiz kalmadı
    2020 bizim için yürüme yılı olacak
    suriye ırakta yıkılan bölgelerde çok halıya ihtiyaç var

4. Tavanda ne kadar alıcı varsa hepsi mal sahibi yapıldı. İnşaallah gene surundurmezler kağıdı.

Benim aklım bana bile yetmiyor...

5. Bakalım ne zaman satışa çıkacak. Bu yıl oda olur inşallah.

6. Takas paylaşacak var mı?

7. Bundan sonrası spekte bu kadar kar bana yeter deyip kaçacak yada dardanel gibi alıp goturecek

8. Yüzmek güzel bir eylemdir .

Kendim için kısa bir zaman bir coğunuz için uzun bir zamandır beklediği haber vaktinde geldi

Sanırım son yazdığım postta karlı karsız farketmez bilançonun vaktinde gelmesi gerektiğini yazmıştım . Bunun önemi şirketin yönetim tabakası yatırımcısı için şeffaf ve alakadar olup olmamasinin göstergesi olacaktı

-Nitekim oyunu kuralına göre oynayıp bilancoya ilettiler. Bilançonun geliş saatine bakılırsa ( az geç kalmış ) çok ugrasilmis veya farklı sebeplerden dolayı sarkmış

Tansel beyi oyunu kuralına göre oynadığı için tebrik ediyor teşekkürlerimi iletiyorum

Bu hareket artık Royal şirketi için yeni dönemin başlangıcıdır . Bu başlangıç artık iyi hikaye yaşamanın ve haklı olarak hakettiği değere ulaşmasının keyfini yatırımcısına yaşatmanın dönemidir .

Diğer bir teşekkür yönetim idare ve işçi kardeşlerimize. İşlerine emeklerine sahip çıkmışlar.

İlk defa kar üreten bir bilanço çok sancılı ve sıkıntılı bir zamanda geliyor ise işler normal seyrinde olduğunda bu rakamlar 20 li 40 li katlara çıkacak eminim.

TMSF şu an satış düşündüğünü zannetmiyorum. Bu şirket artık batmayacak o yüzden herkes gibi onlar da önlerini görmek isteyecek. Rakam yazmak bu süreçte yanıltıcı olur yazmayacağım .

Neden : şimdi eski ve yeni bütün yatırımcının trade etme ve pozisyon yenileme zamanı. Trade sıkıntılı bir iştir dostluk arkadaşlık mağduriyetin oluşturduğu duygusal bağ hepsi yok olur. ( Burada geçen zamanimiz ve katılımcıların birbiri ile olan diyalogları dan gördüğüm )

Uzun vade senaryosu Kapasite ve cironun artması için yatırımlar artık dusunulecektir .

-Sendika anlaşmasi -sigorta bedeli -düzenli bilanço ve bundan sonra her haber kendi kadar ileri gitmektir.

Hepiniz sağlıcakla kalın bir müddet daha sessizlik iyidir. ( Geçmişte çok saçma sapan birbirini tekrarlayan diyaloglar yaşandı )

Yüzmek güzel bir eylemdir. Bunca zaman royalciler suya bakıp durdular. Tansel Tuna hepsinin üstüne su atti ( keyifli olduğuna eminim )
    Korkmayın suya girin artık yüzmek güzeldir
    YTD

Sayfa 37/133 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •