Sayfa 4/133 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. hele bir degerleme gelsin, su yuksek kurda ilk ceyrek gelsin sonra da 97 milyon tl stoklari da eritsinler o zaman kim kaciyor 3 tlde gorecegiz. Firma kisa vade borclarini uzun vadeye cevirdi artik sikinti yok yola devam.... Halka arz fiyati 4 tl civari idi aradan kac yil gecti... Aktifler 570 milyon oldu. 7-8 tl, doviz getiren bir business modeli olan bu sirketin normal sartlardaki fiyatidir. panik yok. kimseye al sat tavsiyesi yapmiyorum. borsada uzun vade dusunen ve oynayan kaybetmez. biz olaya makine techizat olarak bakiyoruz ki cok dogru degil. bu firmanin bcf iplik tesisi var. yillarin getirdigi birikimi var. marka degerleri var. bayi tedarik zinciri dizayn urun gelistirme altyapisi var. ben size yarin 60 milyon carpi 3 tl yani 180 milyon tl versem siz Royale rakip cikartabilir misiniz???? Ben size soyleyeyim en az 800-900 m tl lazim sifirdan bu firmaya rakip ve benzer bir firma yapmak icin..... o zaman hissenin degeri 15 tl ediyor. Biz 7-8den bahsediyoruz....
    Son düzenleme : aynalısazan; 15-04-2020 saat: 22:52.

2. amortismani 16 milyon tl ,
    net degeri 74 milyon tlye dusmus. yani 5 sene sonra amortismani bitecek 😂😂😂 adama gulerler boyle bir sanayi tesisi icin..... koskoca sanayi tesisi var ama amortismani yok 😂😂😂 goren de supermarket zannedecek, onlar da bile az bucuk amortisman var. spek efendi tabana istedigi kadar caksin . karsisinda keriz yok yalniz onu bilsin... tabana gonderdikce karsisina da birileri gelecek onu da bilsin...

3.  Alıntı Originally Posted by aynalısazan Yazıyı Oku
    amortismani 16 milyon tl ,
    net degeri 74 milyon tlye dusmus. yani 5 sene sonra amortismani bitecek 😂😂😂 adama gulerler boyle bir sanayi tesisi icin..... koskoca sanayi tesisi var ama amortismani yok 😂😂😂 goren de supermarket zannedecek, onlar da bile az bucuk amortisman var. spek efendi tabana istedigi kadar caksin . karsisinda keriz yok yalniz onu bilsin... tabana gonderdikce karsisina da birileri gelecek onu da bilsin...
    aynen öyle. tabana verdikçe lotlarımızı artırıyoruz çok şükür. Sayın aynalı sazan güzel özetlenmişsin bu kağıdın adı en az 4 tl eder. bilançonun iyi geleceğini zannetmek zeten ütopik olurdu. ama bilanço ile belirsizlikler ortadan kalktı. Bundan sonra daha iyiye gidecegini düşünüyorum. bilanço okumak uzmanlık alanım değil iddia etmiyorum ama kimse de dünya çapında bir çok markayı bünyesinde toplamış bu şirketi bitti artık bi nane olmaz şeklinde bana inandıramaz. Spek abimize saygılarımı ileretek diyorumki bu hisse için ayırdığım para ihtiyaç fazlası o yüzden inşallah en az 7 tl olana kadar burdayım aşağı düştükçe de alım yapacam kusura bakma sen kendi işini yap biz de kendi işimizi bakalım kim önce sıkılacak. umarım sende ihtiyaç fazlası para ayırmışsındır...

4.  Alıntı Originally Posted by aynalısazan Yazıyı Oku
    hele bir degerleme gelsin, su yuksek kurda ilk ceyrek gelsin sonra da 97 milyon tl stoklari da eritsinler o zaman kim kaciyor 3 tlde gorecegiz. Firma kisa vade borclarini uzun vadeye cevirdi artik sikinti yok yola devam.... Halka arz fiyati 4 tl civari idi aradan kac yil gecti... Aktifler 570 milyon oldu. 7-8 tl, doviz getiren bir business modeli olan bu sirketin normal sartlardaki fiyatidir. panik yok. kimseye al sat tavsiyesi yapmiyorum. borsada uzun vade dusunen ve oynayan kaybetmez. biz olaya makine techizat olarak bakiyoruz ki cok dogru degil. bu firmanin bcf iplik tesisi var. yillarin getirdigi birikimi var. marka degerleri var. bayi tedarik zinciri dizayn urun gelistirme altyapisi var. ben size yarin 60 milyon carpi 3 tl yani 180 milyon tl versem siz Royale rakip cikartabilir misiniz???? Ben size soyleyeyim en az 800-900 m tl lazim sifirdan bu firmaya rakip ve benzer bir firma yapmak icin..... o zaman hissenin degeri 15 tl ediyor. Biz 7-8den bahsediyoruz....
    Benim gibi düşünen birinin daha olması hoşuma gitti

-Ben bir zamanlar piyasa değeri 300 milyon olup batan bir şirketin içindeydim
    Batman'ın nasil olduğunu az çok anlarım.

5. Nerde royalci çilekeş kardeşlerim.hic ses çıkmıyor kimseden. Şeytan diyor ne var ne yok bas Royal e buralardan

Benim aklım bana bile yetmiyor...

6.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Nerde royalci çilekeş kardeşlerim.hic ses çıkmıyor kimseden. Şeytan diyor ne var ne yok bas Royal e buralardan

Benim aklım bana bile yetmiyor...
    Moraller bozuk be ortak, spek efendiyi çok üzdük oda bizi üzüyor

7. Ekiz, Bmelk, Dardl hepsi en az 2 katı yaptı ve gözaltı pazarındalar, Ama bizim eşşek tersine gidiyor... Allah bu olayda sebebi bulunanlardan fitil fitil getirsin..

Sayfa 4/133 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •