Sayfa 48/133 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 377 - 384 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Para babasının biri gelip öyle toplanmaz böyle toplanır diyip ne var yok alip götürücek. Sonra tahtacı bakip kalacak tahtacı bey😎

4. Bugün biraz daha mallandik bakalım

Benim aklım bana bile yetmiyor...

5. Aslında şahsi görüşüm alış için acele etmemekti. Tahminimce 2. Çeyrek bilanço bahane edip son silkelemesini yapacaktır. O zaman alım daha mantıklı olabilirdi

Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Aslında şahsi görüşüm alış için acele etmemekti. Tahminimce 2. Çeyrek bilanço bahane edip son silkelemesini yapacaktır. O zaman alım daha mantıklı olabilirdi

Sayın Alfred sorun bilanço değil gözaltı pazarında olmamız. Bilanço kar yazdı kağıt düştü. Demekki bilanço hikaye. Normal pazara geçelim o zaman fiyatları burada tutmazlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Sayın Alfred sorun bilanço değil gözaltı pazarında olmamız. Bilanço kar yazdı kağıt düştü. Demekki bilanço hikaye. Normal pazara geçelim o zaman fiyatları burada tutmazlar.
    Devlet memuru mantığı ile koca şirket yönetmeye çalıştılar yıllarca. Nazif koca dönemi bana göre kesinlikle öyleydi. Günü kurtardılar hep. Şimdi Tansel bey de biraz yönetici imajı var ama onunda ne yapacağını göreceğiz. Yani gözaltindan çıkış için bir çalışmalarının olduğunu düşünmüyorum da şahsen. Hatta firma ile ilgili biraz da endişeliyim. Her defasında sorunlu şirket imajı çizdi TMSF Royal ile ilgili. Bu da acaba yandaş a peşkeş mı çekilecek acaba düşüncesi uyandırıyor bende. Nasıl olsa sorunlu şirketti ucuza gitti diyip olayı kapamazlar umarım

Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Devlet memuru mantığı ile koca şirket yönetmeye çalıştılar yıllarca. Nazif koca dönemi bana göre kesinlikle öyleydi. Günü kurtardılar hep. Şimdi Tansel bey de biraz yönetici imajı var ama onunda ne yapacağını göreceğiz. Yani gözaltindan çıkış için bir çalışmalarının olduğunu düşünmüyorum da şahsen. Hatta firma ile ilgili biraz da endişeliyim. Her defasında sorunlu şirket imajı çizdi TMSF Royal ile ilgili. Bu da acaba yandaş a peşkeş mı çekilecek acaba düşüncesi uyandırıyor bende. Nasıl olsa sorunlu şirketti ucuza gitti diyip olayı kapamazlar umarım

İsterse bedavaya versinler sorun değil alan adam hisseyi şaha kaldırır. Yeterki satılsın.

Sayfa 48/133 İlkİlk ... 3846474849505898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •