Sayfa 5/133 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Bu ahlatçı bir işler çeviriyor.

2. gecenlerde yazdim oyle sey olmaz diye yazmisti arkadaslar. https://m.dunya.com/amp/ekonomi/turk...haberi-467864?
    benim tahminim tmsfdeki sirketler fona gececek devletde bu sirketlerin varligi uzerinden borclanacak. fona gecerken fon tabii yanina ortak alacaktir. Yasayi cikardilar dun. belki de bu sebeple bilanco temizlikleri yapildi, degerlemeler hazir. Ve son dudugu bekliyor....

Alıntı Originally Posted by aynalısazan Yazıyı Oku
    gecenlerde yazdim oyle sey olmaz diye yazmisti arkadaslar. https://m.dunya.com/amp/ekonomi/turk...haberi-467864?
    benim tahminim tmsfdeki sirketler fona gececek devletde bu sirketlerin varligi uzerinden borclanacak. fona gecerken fon tabii yanina ortak alacaktir. Yasayi cikardilar dun. belki de bu sebeple bilanco temizlikleri yapildi, degerlemeler hazir. Ve son dudugu bekliyor....
    Stratejik ve büyük ölçekli diyor haberde, biz iki kritere de uymuyoruz.

4. naksan grubu olarak dusun. stratejik kelimesini heryere cekersin. dunyada hali ihracati sampiyonu Turkiye bak bir anda stratejik olduk. Strateji falan hikaye devlete para lazim. Buralar bir an once satilmali...

5.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Stratejik ve büyük ölçekli diyor haberde, biz iki kritere de uymuyoruz.
    Öyle birşey olursa Naksan Grup olarak devredilir. Ama naksanın en büyük belası adularya. Orayı çeklere devretmeleri lazım.

6. naksan grubu sirketleri Gaziantep icin en stratejik sanayi tesislerindendir(yarattigi doviz, is hacmi, ve is imkani vs acisindan) bak bir kere daha stratejik olduk

7. gecen Cek basbakani gelmisti, belki ona biraz bekleyin cozecegiz demislerdir. Tum tesislerinsatio Ceklere belki fondan pay verirler ortak ederler. Kim bilir. Isin ucunda fon olunca her turlu turev enstruman mumkun.

8. artik eski moddan cikin arkadaslar. Bu hisse devletin . eski sahipleri terorizmden yakinda tum haklarini kaybedecek. Devlete para lazimken sizce bu tesisleri peskes ceker mi? koltuga oturun arkaniza yaslanin. Ahlatci Philip abilerim kassin simdi....

Sayfa 5/133 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •