Special Days Image
Sayfa 51/133 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    En son böyle alım yaptigimda kağıt 1.25 lerden 0.80 lere düşmüştü kemerleri bağlayın gene düşüşe geçebiliriz

Benim aklım bana bile yetmiyor...
    sıkar artık o kadar düşürmek spek enayimi millete bedava kağıt versin. inşallah ikinci bilanço ile kağıdın önü iyice açılacak

2.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    sıkar artık o kadar düşürmek spek enayimi millete bedava kağıt versin. inşallah ikinci bilanço ile kağıdın önü iyice açılacak
    https://www.tmsf.org.tr/tr/SatisIlan/List/328

VIA_A3_Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Gözünüz aydinnsatis ilanı verilmiş ben hisseden çıktım ama ilanı okuduğumda bir belirsizlik var gibi

Alıntı Originally Posted by treder1 Yazıyı Oku
    Gözünüz aydinnsatis ilanı verilmiş ben hisseden çıktım ama ilanı okuduğumda bir belirsizlik var gibi

Gözümüz aydın çok şükür bu günlerde gördük. Belirsizlik nerede var sayın Trader1

5.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Gözümüz aydın çok şükür bu günlerde gördük. Belirsizlik nerede var sayın Trader1
    TMSF nin linkini tıklayın metni tam olarak okuyun tıb olayı halka açık sirket ne olacak satış nasıl yapılacak açıklayıcı bir metin yok .

6.  Alıntı Originally Posted by treder1 Yazıyı Oku
    TMSF nin linkini tıklayın metni tam olarak okuyun tıb olayı halka açık sirket ne olacak satış nasıl yapılacak açıklayıcı bir metin yok .

Tıb olayı nedir

Alıntı Originally Posted by treder1 Yazıyı Oku

Tek muğlak konu borcun ödenip ödenmeyeceği o da bizi ilgilendirmiyor. Konu çok net KDV siz 353 milyon TL ye satışa çıktı. Halka açıklık başka mevzu spk mevzuatı işler o konuda. Halka arz olan şirketi almak avantajdır. Çağrı muafiyeti isteyebilir alan kişi. Ona da satış sonrası bakılır.

8.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Tek muğlak konu borcun ödenip ödenmeyeceği o da bizi ilgilendirmiyor. Konu çok net KDV siz 353 milyon TL ye satışa çıktı. Halka açıklık başka mevzu spk mevzuatı işler o konuda. Halka arz olan şirketi almak avantajdır. Çağrı muafiyeti isteyebilir alan kişi. Ona da satış sonrası bakılır.
    Halka açık şirketi satıliğa cikariyorsunuz ama net bir açıklama yapmıyorsunuz. Bu kadar basit olmamalı bence.

Sayfa 51/133 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •