Sayfa 57/133 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 449 - 456 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Yalnızkurt Yazıyı Oku
    Arkadaşım açık arttırmaya girmesi satılacağı anlamına gelmiyor bizde onu diyoruz, şirket ciddi bir borç yükü altında ya satılacak yada tasfiye edilecek alıcı olmaz ise tasfiye edilip tahtası kapanıcak !
    Siz niye bu kadar ısrarcısınız? Sirketin borcunda hiç bir sıkıntı yok. Normal pazarda işlem gören sirketlerde daha iyi hatta. Satilmasa dahi yüzde 30 larda büyüme yapabilecek bir şirket. Kaldı ki şirketin satılacağı aşikar. Tabi siz istediğiniz gibi düşünün. Ben sadece gerçekten bilmek isterseniz diye yazıyorum

2. Bence bilanço iyi gelecek alıcı bellidir bence şimdi dökme peşinde milletten lotlari alma peşindeler yalnız kurt çalışmalar başladı bile

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Yalnızkurt Yazıyı Oku
    Arkadaşım açık arttırmaya girmesi satılacağı anlamına gelmiyor bizde onu diyoruz, şirket ciddi bir borç yükü altında ya satılacak yada tasfiye edilecek alıcı olmaz ise tasfiye edilip tahtası kapanıcak !
    borçlar faaliyetine engel oluşturacak bir borç değil. burada da defalarca konuşuldu. naksan da satılacağı için o saçma kefalet yükünden de kurtulacak. görelim 2 aya satılır mı satılmaz mı. şüphesi olan tavana yazsın salı günü.

demirbank örneği vermişsiniz demirbank satıldığında borsa kotundan atılmıştı, o faciayla bu bir değil. bank asya apayrı bir mesele. bunlarla bizim benzerliğimiz yok.

Benim hisseyle ilgili bir kaygım yok hatta ben bu satışın terör örgütüne karışmış kişilerin haklarının satışı oldugu kanaatindeyim yani % 70 lik kısmı diyorum ytd

5. Arkadaşlar sanırım cevap verdiğimiz arkadaş gercekten öğrenmek için yazmıyor. Niçin yazdığını ise niyet okuyuculugu yaparak tahmin etmek istemem

6. Hiçbirşirkete kapanmaz diyemezsiniz , Bimeks,Çukurova Elektrik,Bank Asya ardında binlerce mağdur bıraktı, Şirket Yakın İzleme Pazarında bu ne demek heran tahtası kapanabilir demek , Şunun şurasında ihaleye kalmış hisseye girmek istesem 2 ay beklerdim bakalım sonuç ne olacak

7.  Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Siz niye bu kadar ısrarcısınız? Sirketin borcunda hiç bir sıkıntı yok. Normal pazarda işlem gören sirketlerde daha iyi hatta. Satilmasa dahi yüzde 30 larda büyüme yapabilecek bir şirket. Kaldı ki şirketin satılacağı aşikar. Tabi siz istediğiniz gibi düşünün. Ben sadece gerçekten bilmek isterseniz diye yazıyorum
    Sen doğru şirkete baktığına felan eminsin deme borç konusunda Madem böyle güzel bir bilançoya sahip neden Royal satılmak isteniyor kozal ipeke erciyes holding satılmıyor

8. Daha geçen hafta ne oldu Salix ve Metal tahtası 1 gecede kapandı ne olacak şimdi bu hissenin yatırımcılarına ? Neyin güvencesini verebileceksin ?

Sayfa 57/133 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •