Sayfa 61/133 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 481 - 488 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Şirketin satılmayıp , tasfiye edileceğini düşünüyorum çünkü Atlas Halı ve Royal halıyı ayırıp öyle ihaleye çıkarmışlar, alıcak kişi olsa böyle birşey yapmazlardı 2 sini bir vermek isterlerdi

2. Ben bu tahtadan mal almak istesem daha profesyonel davranirdim🤣 Kafası çalışmayan adamlar cok komik oluyor ya😁😁😁 Acemi hırsız gibiler herseyi ellerine yüzlerine bulastiriyorlar

3. tasfiye edilecek şirket 72 yeni işçi alımı yapıp bayi ağını genişletmek için uğraşmaz. satılmazsa faaliyetine devam eder. faaliyetine engel bi durum olduğu için gözaltı pazarında değil bu hisse.
    satıştan önce tahtası kapanmış demirbankla kıyaslayanlara kulak asacağınıza aracı kurumunuzun araştırma departmanını arayın sorun bundan sonra neyle karşılaşabilirim diye.

4. Bu arada şirket halka açık yani alıcak kişi sadece %50 sine 500 milyon tl + borç üstüne alıcak yani %100 ü 2 milyar tl ye gelmiş olucak 2 milyar tl ye 10 tane royal kurulur 0 dan

5. Bu arada şirket tmsf nin eline geçmeden önce zaten bu fiyatlarda fiyatlanıyormuş 1.5 2.85 tl arası siz bu fiyattan alıpta kaç tl den satmayı düşünüyorsunz açın grafiğine bakın azıcık

6. Adamı zorla konuşturacak fabrikadan
    sen o makineler alamazsın arazisini daha saymıyorum marka katmadim kur bakalım
    O kadar efendisi kurt

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Avrupa'nın en büyük entegre yünlü dokuma kumaş üreticisi YÜNSA bile 70 milyon tl ye satıldı borcu çok azdı , Borcu inanılmaz seviyelere ulaşmış piyasada fetö şirketi olarak bilenen şirkete kim 2 milyar tl verip borçları ile birlikte alır akıl var mantık var ihaleden birşey çıkmaz ve tek tek fabrikalar satılıp tasfiye edilir şirket

8.  Alıntı Originally Posted by Yalnızkurt Yazıyı Oku
    Bu arada şirket tmsf nin eline geçmeden önce zaten bu fiyatlarda fiyatlanıyormuş 1.5 2.85 tl arası siz bu fiyattan alıpta kaç tl den satmayı düşünüyorsunz açın grafiğine bakın azıcık
    ) tamam sen almazsın, zaten salı alamayacaksın. boşuna uğraşma bence. ilk mesajın ve tüm mesajların bu başlığa yazılmış. bakkal hesabın da yanlış. %50 değil 70. o bahsettiğin borçlarından hariç satılıyor, aç satış ilanını oku. salı günü gelecek kapı bekle ya da. 200 milyona royali kurarsın demek)

Sayfa 61/133 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •