Sayfa 73/133 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 577 - 584 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. sonuç? satalım mı?

Umarım sonu asyab gibi olmaz.Satılacak diye diye bakanlar bağırdı durdu, sonunda kilit vurdular.gitti paralar.inşallah bu satılır,iyi para veren olur.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Umarım sonu asyab gibi olmaz.Satılacak diye diye bakanlar bağırdı durdu, sonunda kilit vurdular.gitti paralar.inşallah bu satılır,iyi para veren olur.
    Satılmazsada şirket gümbür gümbür çalışır. Burası royal halı, yıllık 400 milyon ciro yapıyor ve 3 vardiya çalışıyor. İçi boş şirketlerle karıştırmayın.

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    1-Arkadaşlar Portakalla elma, elma ile armut karıştırılmamalı.

2- Şirketi bilmeden sırf yazmak için yazı yazmak doğru değil vebaldir.

3- 3 yıldır şirketi arıyorum farklı kişilerle görüştüm hepsi şirketin iyi yolda olduğunu

bu yıl ise piyasada iyi oldukların söyledi.

Özetle şirket üretim yapıyor, satışlarını artırıyor.

Umarım iyi fiyatlara satılır.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Bankasya da gümbür gümbür çalışıyordu arkadaşlar.ihale günü akşama kadar ses seda çıkmadı.akşama da darbe,ertesi gün de jet hızıyla şutlandı...ne çabuk unuttunuz...umarım,bu böyle olmaz tabii.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bankasya da gümbür gümbür çalışıyordu arkadaşlar.ihale günü akşama kadar ses seda çıkmadı.akşama da darbe,ertesi gün de jet hızıyla şutlandı...ne çabuk unuttunuz...umarım,bu böyle olmaz tabii.
    Yorum olsun diye boş yorum yapıyorsun. 15 temmızun ardından 5 sene geçmiş. Royal dimdik ayakta, bank asya nerede ?

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    tereddütlerin varsa saygı duyarım fırsat varken hemen satabilirsin tavandan ver kurtul

8. Sizin amacınız ne acaba anlamadım kafana yatmadıysa elinde varsa tavandan sat. Yrd.

Sayfa 73/133 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •