Sayfa 75/133 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 593 - 600 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Taban yiyecek ne vardı şimdi

Alıntı Originally Posted by mehmet16 Yazıyı Oku
    Taban yiyecek ne vardı şimdi
    Hala sende var bende var hala dışarda lot var. Herkesi dökmeden uçurmazlar. Bilançoya kadar böyle gider. Bilanço iyi gelirse ikinci bir hareketi o zaman yaparlar

3. Bu kadar çabuk beklemiyordum sallamaya erken başladılar. karşımızda aç gözlü bi ekip var kimseye damla düşmemek için ne gerekiyorsa yapıyorlar

4. Bir haftada 2,5 milyon lotu süpürdüler. Daha yetmedi galiba.

5.  Alıntı Originally Posted by batıkborsacı Yazıyı Oku
    Bir haftada 2,5 milyon lotu süpürdüler. Daha yetmedi galiba.
    Akıllarında burva tarzı bir hareket yapma niyeti varsa tek lotun bile davasını guderler nerdeyse iki senedir buradayım tek lot satmış değilim.

6. Şirketin satış fiyetinin hisseye oranı nedir. Hesaplayan var mı ayrı ayrı fiyat yazdıkları şirketlerde royalin. Bir bu fiyatlar dışarıdaki hisseyemi yoksa şirkete biçilen değer mi çözemedim. Bu şirket 5yil önce iskontolu olarak 4,5 TL ye satıldı. Sağlam bir spekle iyi iş yapabilir. Yıllardır tmsfden kurtulmasını bekledik. Çünkü yonetemiyorlar. Eren holding filan alırsa ihya olur. Ama bence döviz için gavura verecekler. Katarlilar olabilir.

7. Millet panikleyip satmış ben bı 5000 lot daha aldım. Her yerde saçma salak yorumlar yapmışlar. Bir kaç güne birileri toplar sahibi istediği fiyata getirir.

8. Kim satmış kim almış taployu bir üstadımız paylaşabilir mi acaba

Sayfa 75/133 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •