Sayfa 79/133 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 625 - 632 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Geçen gün bi arkadaş para sayma makinası felan diyordu ne yaptınız dinledinizmi beni ?

2. Tib satışı yapıyorlar royal bitti artık içi boş borç dolu şirket kalıcak elinizde

3.  Alıntı Originally Posted by Yalnızkurt Yazıyı Oku
    Tib satışı yapıyorlar royal bitti artık içi boş borç dolu şirket kalıcak elinizde
    La bı bitmediniz **. Tibci hurdaci Harun musun yoksa onun gibimisin bilmiyorum ama degisiksiniz. Harundan örnek vereyim adam 80 kuruş takı hisse çöp dedi millete aldırmadı kağıt 2 lirayı geçti çok büyük şirket iyi kazanacaz dedi millete aldırdı şimdi satış haberi geldi yine hisseye çöp muamelesi yapmaya başladı. Demezler mı size a be dangalaklar bu tıb satışı olacagi zaten yıllardır dipnotlar da yazıyordu. Şimdi atom parçalamış gibi yeni bir icat bulmuş gibi ortalığa düşmüş milleti aydınlatmaya çalışıyorsunuz aklınızca. Bugün bu kağıt tabandan kalkıp tavanda olabilir taban taban da gidebilir. Zaten risk alan burada size pek bişe söylemek düşmez bundan sonra

Benim aklım bana bile yetmiyor...

4. Şartname 24 ağustosda açıklanıyor spek 5 bintl verip alır okur sonra?

5. Cimere tmsf ye spk ya hep birlikte yazalım ne olacak hisselerin hali

6. Bakın ortaklar,
    Şirketin varlık değeri, tahmini makine değerlemesi ile 900 milyonu buluyor.
    Tmsf satışı yaparken, varlık satışı yapacağından borcu alacağı alan kişiye yüklemeyecek. Sonuçta tertemiz 900 milyonluk mal için 430 milyon ihale bedeli açtı.
    Bu rakam tahmini borç-alacak arasındaki rakamdır. Kısacası devlet bu satıştan kar edecekse, satış bedeli üstünden çıkan her rakam, devlete ve yatırımcıya kar yazacak.
    Burdaki asıl soru şu, mesela tmsf satıştan 300 milyon kar etti. Bu paralar tasviye sonrası yatırımcıya ne zaman ödenecek.
    Bu iş çok karışık...

Yükseliş nedeni satış haberi gayet mantıklı bir durum.
    Düşüşü ise bir mantığa uymuyor

8. Borsamızda işlem gören royal halı şirketi hissedarıyım.Şirketin ticari ve iktisadi bütünlük olarak satılacağı TMSF tarafından duyuruldu.Bu durumda şirket hisselerimin borsa kotundan çıkarılması gündeme gelebilir mi? Yatırım yaptığım şirket hisselerinin akibeti hakkında tmsf ve spk açıklama yapmalıdır.Saygılarım ile arz ederim.

Başvuru hareketleri için tıklayınız.
    07.08.2020 00:59 tarihinde internet üzerinden başvuru alındı.
    07.08.2020 00:59 tarihinde CİMER tarafından SERMAYE PİYASASI KURULU BAŞKANLIĞI tarafına sevk edildi.

Sayfa 79/133 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •