Sayfa 83/133 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 657 - 664 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Ticari ve İktisadi Bütünlük; Kurul tarafından bu Yönetmeliğin 4 üncü maddesi kapsamında oluşturulan ve satışına karar verilen bütünlüğü,

ifade eder.....................Ticari ve iktisadi bütünlüğün kapsamı
    Madde 4- Bir veya birden fazla gerçek veya tüzel kişiye ait olan 6183 sayılı Kanun hükümleri uyarınca haczedilen aktif değerler ile lisans, ruhsat ve imtiyaz sözleşmeleri ile 3984 sayılı Kanunun geçici 6 ncı maddesi hükmü kapsamında geçici veya daimi frekans ve kanal kullanımından doğan haklar ve bu mal, hak ve/veya varlıkların fer’i veya mütemmim cüzü niteliğindeki sözleşmeler ile bu sözleşmelerden doğan ancak başlı başına iktisadi değeri olmayanlar da dahil olmak üzere diğer tüm mal, hak ve/veya varlıkların tamamı veya bir kısmı ticari ve iktisadi bütünlüğün kapsamındadır.
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliğinde değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurumlarına baş vursunlar

2.  Alıntı Originally Posted by piro2012 Yazıyı Oku
    TE, Tabanda 282 bin lot,
    2,5 üstü alanlar neden bu fiyata satar,
    tahtanın komple kapanma riski ortaya çıktı da onun için batan geminin malları muamelesi görüyor şuan. benim de 1.000 adet var satışta bekleyen ama şimdi baktım satılmamış. dün 2,41 almıştım, zarar. ne yazık ki bu taban serileri çok aşağılara kadar götürür bu gidişle. TİB satışında malesef TMSF yatırımcılara koca bir 0 veriyor, okuduğum maddelere yazılara paragraflara göre. geçmiş olsun

3.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    tahtanın komple kapanma riski ortaya çıktı da onun için batan geminin malları muamelesi görüyor şuan. benim de 1.000 adet var satışta bekleyen ama şimdi baktım satılmamış. dün 2,41 almıştım, zarar. ne yazık ki bu taban serileri çok aşağılara kadar götürür bu gidişle. TİB satışında malesef TMSF yatırımcılara koca bir 0 veriyor, okuduğum maddelere yazılara paragraflara göre. geçmiş olsun
    TİB satışı ile şirketin içi boşaltılıyor, önemli nitelikte varlık satışı yapılıyor, Çağrı yapılması gerekmez mi?
    SPK yı kimse takmıyor....

Devlet eliyle yatırımcı mağdur edilir mi?
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Ben buradaki arkadaşların bu tib mevzuunu bu kadar da yeni bilinen bir şey gibi takılmalarını anlamıyorum .Yahu burası 2016 temmuzunda tmsf yönetimine devredildi zaten Tmsf icrai bir kurum bunu herkes bilir .Tib de bu kurumun yasalarla düzenlenmiş bir işlev kolu . Şimdi burası bu kurum tarafından satılıga çıkarıldı diyorki ben buranın varlıklarını satacagım satacakları neler arsası binası ismi makinaları bunlar 440 milyona satılıga çıktı peki aktif ve pasifi ne olacak bunlar alıcı kişiye devir olacak yani stokları aldıgı çekler bayilere karşı olan yükümlükleri vs ticeri içindeki aktif alacak ve ödemelerinden alıcı mesüldür .Egerki böyle olmamış olsa idi son bilanço da dönen varlıkları toplamı neydi 730 milyon civarı bunun üzerine şirket yeniden degerlemesini bu rakamın üzerine bunu ilave edip buraya böyle bir bedelle çıkardı fakat bu uzun soluklu bir satış olurdu yani bayilerine verdigi taahütler son bulasıya kadar yönetimin insiyatifi söz konusu olurdu yani bu olacakda bir iş degil bunu geniş anlatmak için sçıkladım şimdi burada devren satılık durumu yani ticaretin devamlılıgı mülki hakkın satışı döz konusu olacaktır ben bunu böyle yorumluyorum .Şimd buradaki hassas konu şu tamam şirketi sattı alacanı aldı satacagını sattı peki bizim aktif ve pasifteki ticari hakkımız nasıl olacak sorusu .Ben bunuda şöyle yorumluyorum burası bence terer suçuna bulaşmış şirket sahiplerinin varlıklarının satışacagı yönün de yani % 75 lik kısım öbür türlü alıcı için müthiş bir teklif zaten 440 milyona al varlıklarını hazır bayiler işçi hazır bayilerin levhalarına standlarına kadar hazır o kadar stok hazır işçi ne güzel iş .Tmsf de satsın dondurulan borcu ödesin yatırımcı avucunu yalasın .Bakın arkadaşlar benim bildigim satış sonrası tmsfnin yükümlülügü dondurulan borçlar kısmıdır bunuda 2016 bilançosundan iyi bilanço okumayı bilen arkadaşlar çıkarabilir ytd

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Tabanda dün 800 bin satıcı
    Bugün 300 bin satıcı var diye forumda okudum.
    Peki arkadaş tabandan lot kim aldı ky mi
    Bu taban 2 güne kalmaz çözülür peki neden sıfıra kadar gitmiyor fiyat
    hani şirket battı ya ici boşaltıldı ya millet elindekini satacak her fiyattan
    Onu geçtim kim alıyor bu fiyatlardan

7. an itibariyle tabanda eşleşmesine rağmen alışa döndü, satıştan. bir haber akışı veya bir gelişme olması lazım.. TE: 2,17 85.000 ALIŞ BEKLİYOR

Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    an itibariyle tabanda eşleşmesine rağmen alışa döndü, satıştan. bir haber akışı veya bir gelişme olması lazım.. TE: 2,17 85.000 ALIŞ BEKLİYOR
    Ky tahtaya el koydu. Speğe severim yapacağın işi dedi. 😂😂😂

Sayfa 83/133 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •