Sayfa 84/133 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 665 - 672 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Önemli olan 12.55 de ne olacağı. Fake alim girme ihtimalleri çok yüksek. Aksi takdirde çok olumlu olur

Benim aklım bana bile yetmiyor...

2. Umarım terste kalanınız yoktur elinde olanlara lafım yok ama haberden sonra almak isteyenlere 1 ay bekleyin ne olacak bakın demiştim küfür etmedğiniz kalmıştı bi spek felan diyende olmuştu...

3. tabanda eşleşme alıcı yönüne döndüğünde tabanı bozması lazım ama nasıl oluyorsa halen eşleşme 2,17 görünüyor. beynim yandı, şuurum amuda kalktı, enteresan şeyler

4. Tib satışı hakkında detaylı bi araştırma yapmıştım geçmiş yorumlarda bulabilrsibiz tib satışı sonrası elinizde borçlu fabrikasız sadece ismi oaln bi Royal kalıcak ...

5. 12,55 de eşleşme tamamlandığında fiyatta güncellenecektir.

şuan almak isteseniz bile alamazsınız.Eşleşmenin gerçekleşmesi lazım

Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    tabanda eşleşme alıcı yönüne döndüğünde tabanı bozması lazım ama nasıl oluyorsa halen eşleşme 2,17 görünüyor. beynim yandı, şuurum amuda kalktı, enteresan şeyler
    Sayın ATAKAN 2.18 e 1 lot alım yaz eşleşme değişir

7.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Sayın ATAKAN 2.18 e 1 lot alım yaz eşleşme değişir
    denedim siz yazmadan önce, enteresan şekilde değişen bişey olmadı 1.000 lot yazdım yine yık yok

8. Geçen hafta ki Başladığımız noktaya geldik (2.17) .Zaten aylarca bu seviyelerde patinaj yapan bir kağıt . O yüzden benim açımdan hiiiç sıkıntı yok hedeflediğim yerlere gelmesine de çok az kaldı. Bunu nerden anlıyorum Foruma üşüşen piranalar ve ulu’yan it’lerin artmasından. Siz ancak avucunuzu yalarsınız. Elimde hatırı sayılı lot var ve beklemeye devam💪

Sayfa 84/133 İlkİlk ... 3474828384858694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •