Sayfa 86/133 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 681 - 688 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Yok tib satışı yok ici boşaltılıyor battı kaçtı inanın çakal dolmuş bura devlet baba bize yamuk yapmaz anladığım o ki bu kadar çakal varsa hedef baya büyük size lotlarim yerine başka bir şey verecem la gidin katkınıza oynayin ne oldu korkutup sattığınız adamlar bir günde %20den oldu hiç mi Allah korkusu yok Tmsf içini boşaltiyormuş tib satışlarında onu diyen cakallar tmsfnin borsaya kote olmuş bir şirket satış örneği var mı yazsanıza ytd aklınıza göre karar verin ihtiyacınız olan parayla borsa oynamayın saygılar

3. 10 gün öncesine kadar çok sevilen hisse şimdilerde yerden yere vurulmaya çalışılıyor.

Sebebi ne!
    Eksik bilgi, kendince konuya yorum getirme, sesli düşünme, art niyetle kötüleme yada geçmişteki emsaller ile bağlantı kurma.

Çok fazla yazmak istemiyorum. Ama hatırlatmak istiyorum bilgi sahibi olmadan açıklamalar yapılmadan söylediğiniz sözler yüzünden beklentisi olan insanların vebalini alıyorsunuz.

Vakti gelir yetkilisi ilk ağızdan gidişatı paylaşır her hissedar bu şekilde karar verir . Felaket tellaligida yapmayın fazlada ucmayin .

Ytd

Buranın Speği kimse gerçekten takdire şayan işler yapıyor. 22 yıldır borsadayım ben böyle hareket görmedim. İnsanlara yön duygusunu kaybettirdi aşağı mı yapacak yukarı mı yapacak kimse kestiremiyor. Islata Islata adam dövüyor resmen 😊

Şirketin internet sitesindeki telefonu olan 02124652620 yi arıyorum,telefona bakan yok.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayın Muhteşem di sizin bu belirsizlige dair öngörünüz nedir paylaşırsanız sevinirim ytd

Sayın Hayali şartname 24 Ağustos da çıkacakmış. Orada yazanlar bizim için belirleyici olacak. Şartname çıkınca ona ulaşmaya çalışalım. Bize yol gösterici olur.

8.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Sayın Hayali şartname 24 Ağustos da çıkacakmış. Orada yazanlar bizim için belirleyici olacak. Şartname çıkınca ona ulaşmaya çalışalım. Bize yol gösterici olur.
    doğru söylüyorsun şartname çıkmadan ne desek boş. ben devletin bizi mağdur edeceğine inanmıyorum. Şartnameyi bekleyelim

Sayfa 86/133 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •