Sayfa 97/133 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 769 - 776 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bizim naksan dan alacagimiz olan borçları bile odemeyiz diyorlar. Alacaklıların sıralaması var deniliyor. Odenirse bile en son Royal e sıra gelir diyor. Ne de olsa feto irtibatlı firma.

Benim aklım bana bile yetmiyor...

2. Bugüne kadar çok sabrettim hep ümidim endiselerimden fazla olduğu için kağıda sahip çıktım ama bugün itibariyle endişelerim daha ağır basmaya başladığı için portföyun yarıdan fazlasını verdim.

3. Ama şunu da merak etmiyor değilim. Bu kağıdı halen buralarda tutan bir güç var. Sebepsiz yere buralarda tutmaz.

4. Arkadaşlar yargılananların dava sonucu kesinleşene kadar hisseleri oranda para hesapta tutulup diğer hissedarların parası verilir anladım ben (ihale ilanı altında belirtilen mevzuatları okuyunca) lütfen kanunlarla biraz bilgisi olan arkadaşlarda incelesin.
    İhale sonucu borçlar ödendikten sonra hisse başına ne kalır bilemiyorum.

Arkadaşlar ben de asyab hissesi vardı.Süreci içiniz de bilenler vardır belki de,önca mal varlığı satış ihaleleri oldu.ama sonuçları ne oldu, kaça gitti bilen yok,açıklama yok...Para kalırsa,en son bize ödeneceğini biliyoruz,o kadar...4 yıl oldu,halen bekliyoruz.O zaman bakan Canikli idi.Araplar alacak demişti.ona güvendik aldık.Devletimize güvendik...Ama maalesef yanıldık....Umarım bir darbe de bundan yemem...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayın S.... T..
    T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)’ ne 20.08.2020 tarihinde yapmış olduğunuz 2003722436 sayılı başvurunuz 26.08.2020 tarihinde TAHSİLAT DAİRE BAŞKANLIĞI 1 tarafından cevaplanmıştır:
    Royal ve Atlas Halı Ticari ve İktisadi Bütünlüğü satışı hisse satışı olmayıp 6758 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin Değiştirilerek Kabul Edilmesine Dair Kanunun 19 ve 20'nci maddeleri, 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 134 üncü maddesi ile Kurumumuza verilen yetkiler kapsamında Kurumumuz tarafından, şirketin faaliyetini yürütmekte kullandığı ve mevcut faaliyeti için gerekli/yararlı olan mal, hak ve varlıkların devrini ihtiva eden bir cebri icra satışıdır.
    Bu kapsamda Kurumumuz tarafından Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret AŞ hisselerine yönelik olarak gerçekleştirilen bir işlem bulunmayıp şirket hisseleri konusundaki sorularınızın muhatabı Kurumumuz değildir.

Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri CİMER’in internet adresinden takip edebilirsiniz.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. TE 2,21 su an

8. güzel kapattı

Sayfa 97/133 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •