Sayfa 8/133 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Cevap vermistim buna.Alabilcekleri toplam lot maximum 1.5 milyondur. 500 bininide 4 liradan beri bekleyen adamlarindir onlar vermezler bu fiyattan.

2. spek beye bi teşekkür de benden olsun. hafta sonu sokağa çıkma yasağında moralimiz yüksek olsun diye bize kıyak çekti. darısı haftaya inşallah kağıdı artık 3 lerde dinlendirmeni bekliyoruz.

Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Cevap vermistim buna.Alabilcekleri toplam lot maximum 1.5 milyondur. 500 bininide 4 liradan beri bekleyen adamlarindir onlar vermezler bu fiyattan.
    Bu 1,5 milyonun içinde bizlerde varmıyız? Forumdakilerin yani bizlerin elindeki lotlar da dahilmi.

4.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Bu 1,5 milyonun içinde bizlerde varmıyız? Forumdakilerin yani bizlerin elindeki lotlar da dahilmi.
    Ben hariç evet😁

5.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Ben hariç evet��
    Vay royalci bey;
    Sizin lot sayınızı merak ettim şimdi

6.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    spek beye bi teşekkür de benden olsun. hafta sonu sokağa çıkma yasağında moralimiz yüksek olsun diye bize kıyak çekti. darısı haftaya inşallah kağıdı artık 3 lerde dinlendirmeni bekliyoruz.
    Önce bir çayı kaynatsın ki, sonra altını kısar dinlenmeye bırakır abimiz Saygılar...

7. İyi geceler Bu forum da yorumlarını dikkatli takip ettiklerim arasın da; bazı sert ve değişik çıkışları olsada bir Vedat Muriç gerçeği vardı bilanço ile ilgili girdiği polemiklerden sonra hayalet oldu. bence tahtaya o ve onun ekibi yön veriyor . Royalci de borsa konuşun da bilgili ancak ters manyeli seven biri😉 bir veriyor bir alıyor hep yoklama da. Batık borsacı arkadaş da bence doğru analizler yapıyor. Aynalısazanı çözemedim🤔 Diğer arkadaşlar da benim gibi elinde çok fazla lotu olmayıp akşamdan akşama foruma girip keyif yapan k.y.
    Kendi çapımda bir değerlendirme yapmak ve sizlerle paylaşmak istedim. Cümleten iyi geceler Sağlıkla kalın 🙏

8.  Alıntı Originally Posted by yaman3245 Yazıyı Oku
    İyi geceler Bu forum da yorumlarını dikkatli takip ettiklerim arasın da; bazı sert ve değişik çıkışları olsada bir Vedat Muriç gerçeği vardı bilanço ile ilgili girdiği polemiklerden sonra hayalet oldu. bence tahtaya o ve onun ekibi yön veriyor . Royalci de borsa konuşun da bilgili ancak ters manyeli seven biri😉 bir veriyor bir alıyor hep yoklama da. Batık borsacı arkadaş da bence doğru analizler yapıyor. Aynalısazanı çözemedim🤔 Diğer arkadaşlar da benim gibi elinde çok fazla lotu olmayıp akşamdan akşama foruma girip keyif yapan k.y.
    Kendi çapımda bir değerlendirme yapmak ve sizlerle paylaşmak istedim. Cümleten iyi geceler Sağlıkla kalın 🙏
    ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️

Sayfa 8/133 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •