Sayfa 81/133 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 641 - 648 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Yakın izleme pazarı brüt takasa tabi değildir. Brüt takas hisse bazlı dır. Royal için soruyorsan brüt takas yok. Bana sorarsan bir dost tavsiyesi hiç bulaşma derim. Belki yükselir belki düşer ama kafan rahat olmaz. Yıllardır çeken biri olarak samimi tavsiyemdir. Gözaltı pazarından uzak dur.
    Uyari için teşekkürler gözaltı pazarını bilirim bir zamanlar memsa vardı iyi getirisi olmuştu bana. Yine de istediğim fiyattan satamamıştım. Bence de uzak durmakta fayda var gözaltı pazarından benim görüşüm bu yönde.Cevap için ayrıca Teşekkür ederim size.

2. Hyundai ilk gün haber düştüğünde uzak durun dediğimde küfür etmedğin kalmıştı bi ne oldu şimdi

Alıntı Originally Posted by Yalnızkurt Yazıyı Oku
    Hyundai ilk gün haber düştüğünde uzak durun dediğimde küfür etmedğin kalmıştı bi ne oldu şimdi
    Sen elinde olanlara sat diyorsun. Ben ise gözaltı pazarından kağıt alma risk var diyorum. Bu ikisi arasındaki farkı anlamıyorsan suç benim mi. Ben tek lot satmadım hala ilk günkü yerdeyim.

dana nın kuyruğu kopacak az kaldı.. inş. iyi olur. bu kadar bekledik sonunu görmek istiyorum.

royalci nerelerde, gelsede bir yorum yapsa

İnş olmaz ama olumsuz senaryoda bu kağıdın içerisi herhalde en fazla yakın izleme pazarındaki kyler bu kağıtta olabilir gibi bi görüntü oluşmuş matrıks aracı kurum dagılımına göre ayın 30 ila 10 u arasında alım satım farkı yani diğer kısmı alanlarda 970 bin küsür lot satış kısmında ise diğer kısmı 187 bin lot civarı vakıf 950 bin lot civarı almıs o tarıhten beri 1,250 milyon lotta info satmıs aslında pasta buraya nasıl atılır bılsem atardım sızlerde bakardınız eşleşen 138 bin lot 2,41 bol şans

7. Bakalım nasıl kapatacak. Arkadaşlar grafikleri ve pastaları paylaşalım lütfen.

8. Royalciyi soruyorsunuz. Royalci yanlızkurt kimse anlayamadımı. Hiç yanılmayan royalci, bu seferde yanılmayacak herhalde.

Sayfa 81/133 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •