Sayfa 118/133 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 937 - 944 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ihale iptal olmus.simdi ne olacak bunun hali.bir yatirimci gelmis.oda ucuz teklif etmis.kurul kabul etmedi.keske kabul etselerdi.burdaki yatirimcilar bayram ederlerdi.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yani satılmaması bizi üzdü bu sefer oldu diye bayağı umutlanmıştık.
    Fakat ben olaya şöyle bakıyorum demek ki kurul kağıdı peşkeş çekme derdinde değiller değerinde satacak lar. beklemeye devam düşerse alım yapacağım. nasıl olsa satılacak inşallah.

2.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    yani satılmaması bizi üzdü bu sefer oldu diye bayağı umutlanmıştık.
    Fakat ben olaya şöyle bakıyorum demek ki kurul kağıdı peşkeş çekme derdinde değiller değerinde satacak lar. beklemeye devam düşerse alım yapacağım. nasıl olsa satılacak inşallah.
    Ihale bedeli ucuzmu piyasaya gore acaba.yoksa alicilara goremi pahali.yada alicilar mi kelepir pesindeler

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. İyi topladılar

Aynı yalancı çoban hesabı aha sattık satıyoruz aslı astarı yok malesef yavaş yavaş Royalin piyasadaki itibarıda kalmayacak herhal de ytd

Koskoca devlet kaynak aktarıp en azından belirli bir borç yükünden kurtaramadı naksanı onca emek çalışma gayret faize gidiyor halbuki borcunu çevirecek kadar kaynak aktarılsa idi içi dolu bir şirket daha fazla deger üretir bu memlekete daha fazla vergi daha fazla istihdam saglardı satarkende degerli bir şirket satılır eminim aktardıkları kaynaktan fazlasını ülkeye kazandırırlardı devraldıklarında 450 milyon borcu olan royal 700 milyon borca çıkmış bu devlete ihanet fetocular içini boşaltıp kaçmış .Ama devletin buraya bir kaynak ayırıp bu şirketi bu faiz yükünden kurtarması gerekirdi .Burası en nihayeti şu an devletin malıdır dört tane yamyama ucuza versin alalım niyetinine bile düşürmemesi lazımdır .İnanın başja bir şey diyemiyorum ytd

üç aylık takas

Sayfa 118/133 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •