Sayfa 100/133 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 793 - 800 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Sozdemir senin sattıklarını ben aldım heralde kurtlar puslu havaları sever senin gibi kuşçu korkar mi belirsizlikten😆ytd

2.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    Sozdemir senin sattıklarını ben aldım heralde kurtlar puslu havaları sever senin gibi kuşçu korkar mi belirsizlikten😆ytd
    hayırlı olsun biraz ara verip güvercinlere zaman ayırmak iyi olur sana ve diğer arkadaslara bol kazanç beklentisi olan başka kağıtları deneyeceğiz artık

3. Varlıklar satılması durumunda tabela şirketi haline gelmesi tasfiye sürecine doğru sürüklenebilir. SPK tahtayı kapatabilir mi?

Tahminim iki yönde ya yabancı ya merinos ama bu aralar bende yabancı tezini uyandırıyor hayırlısı diyorum umutluyum ytd

5. arkadaşlar satış bildirisinde böyle bir madde var bilginiz olsun : Fonun Alacağına Mahsuben Satın Alma Yetkisi
    Madde 21 – Fon, ihaleye katılma şartları aranmaksızın satışa konu ticari ve iktisadi bütünlüğü alacağına mahsuben satın almaya yetkilidir.

Alıntı Originally Posted by Ahmet kemal Yazıyı Oku
    arkadaşlar satış bildirisinde böyle bir madde var bilginiz olsun : Fonun Alacağına Mahsuben Satın Alma Yetkisi
    Madde 21 – Fon, ihaleye katılma şartları aranmaksızın satışa konu ticari ve iktisadi bütünlüğü alacağına mahsuben satın almaya yetkilidir.
    Açlımını yapabilirmisiniz ytd

Royalin satış sözleşmesini okuma şansına ulaşabildiniz mi .Sizin yazdıgınız kayyumluga verilen bir yetkinin maddesi ytd

Zaten bu tür durumlar da ilk önce devlete olan yükümlükler yerine getiriliyor hatta çalışanların hakkı baki bayilerin hakları saklı tutuluyor zaten royal halının devamlılıgı olayında bir sıkıntı yok burada devren satılık durumu var mülkiyetinin bir başka şahsa satışı işletmesinin devri söz konusu hatta fetocular bile bu işten karlı en azından ileriye dönük borç yükümlülükleri olmayacak tertemiz iş adamlar kasayı boşalttı Amerikada keyf çatıyor devlette malını satıp borcunu kapatıyor tek sıkıntı yatırımcı da onu anlamaya çalışıyoruz ben yatırımcının da madur edilmeyecegini düşünen biriyim bu süreç gerçekten hassas bir süreç kimsenin madur edilmeyecegi kanaatindeyim devlet pislik temizliyor inş bizi pis saymaz ytd

Sayfa 100/133 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •