Sayfa 33/133 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Birde şöyle bir öngörüm var bu beni baglar şu karşılık ayrılmış evrakların bu dönemde tahsil edilmiş görebiliriz diye tahmin ediyorum çünkü böyle bir bataga ben ihtimal vermedim ytd

2. Hayali dugun sezonu da tahminim 1-2 ay sonrasinda hareketli olur. 2. ceyrek dedigin gibi vasat gececek gibi. Yalniz hatirlarsan sana zamaninda sormustum, koronavirus etkiler mi dedim, sen cok etkilemez demistin(alisveris merkezlerinden laf acilmisti). Sonucta bu isten sektorlerin yuzde 90i etkilendi (ilac, kimya, gida, perakende haric) bunun icinde royal de var tabii. Ancak gecen de paylastigim gibi dunya uzerinde kentlesmenin artmasi ve Royalin kuzey amerika pazarina odaklanmasi ile bu sorunlar zamanla cozulur. Sirketin uzun vade nakit akisini korona cok etkilemez. Ayrica unutmayalim biz ayni zamanda Iplik de satiyoruz(o sektorde sikinti yok, hemen hemen monopol oldugumuz icin). Yalniz Bilanco aciklanmazsa tam komedi olur. Tansel beye iyi hos dedik ama adam senelerce finans piyasalarinda calismis, o bile zamaninda bilancoyu aciklayamiyorsa kusura bakmasin koltugunu Haruna versin, Hurdacida bu sirket daha degerlenir. En azindan boylece sirketin hurda degerini zamaninda ogrenmis oluruz.

Sayın aynalısazan kardeşim dogru etkilenmez dedim şöyle avm magzası yok denecek az böyle oluncada bir restoran gibi hepten durmuş bir ticaret yok royalde etkilenmiyecegi ni yazdıgım sebebin başında 350 yeni model bügün 500 bayi var her birine yeni modellerden 1 adet 3.5 metrekare birer halı gönderse binlerce metre halı yapar burada royalin ciddi bir avantajı var bu bir gerçek ve bunu becerebilir ytd

Piyasanın en kısıtlı zamanı malümunuz nisan başı ila mayısın 10 gibi oldu zaten mayısın 10 nundan sonra bir hareketlenme başladı bu bayram öncesine dogru iyice artdı en önemliside fabrikanın çalışması oldu ham maddenin mamüle dönüp stok oluşması bile bizim için artıdır piyasa iki ayda almadıgını on günde alır ytd

Şimdi önümüzde haziran var bu ay ikinci çeyrek için çok önemli fabrika bölgelere stok verirse fazlası ile bu durumu aşar bölgeler sıfır stok çalışıyorlar .İplik ve ihracat nasıl tam bilmiyorum fuarda iyi sipariş almışlardı arkası geldimi önemli ytd

6. Burdan telegram grubuna üye olan varsa dikkat etsin. İstemediğiniz birşey yazdığınızda hemen gruptan atıyorlar. Twitter da ki de telegram da ki de aynı ekip hisseye en ufak eleştiri kabul etmiyorlar. Hisseye güvenen adam hissenin elestirilmesini neden istemez?? Bunları gördükçe hisseye olan güvenim azalıyor. Bu kişilerin bir ekip olarak mal çıkmaya çalıştıkları izlenimi oluşuyor. Bunları gördükçe hisse sayımı önemli ölçüde azaltmayı düşünüyorum artık. Ytd

Benim aklım bana bile yetmiyor...

7.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Şimdi önümüzde haziran var bu ay ikinci çeyrek için çok önemli fabrika bölgelere stok verirse fazlası ile bu durumu aşar bölgeler sıfır stok çalışıyorlar .İplik ve ihracat nasıl tam bilmiyorum fuarda iyi sipariş almışlardı arkası geldimi önemli ytd
    Bu korona işi olmasaydı artık ciddi ciddi naksan in satış işleri başlamış olabilirdi. Bu da bizim önümüzü görmemizi sağlardı. Bu satış işi de uzayacak gibi. Umarım uzamaz ve bir an önce hayallerimize kavuşuruz.

Benim aklım bana bile yetmiyor...

8. Alfred desene adamlar tezgahi kurmus Kesin mal kitleme operasyonudur philip ve info hisseye son zamanda girdi ama is,garan,ziraat onlarin maliyetleri daha dusuk. o sebeple kucuk bir kesim seni hedeften sasirtmasin. sen herkesi dinle ama kendi kararini kendin ver derim. ben acikcasi varlik fonundan hareket bekliyorum. son donemde agresif hareketler yapiyor. belki feto hisselerinde de birseyler yapabilirler. bu arada bizim hissenin guzelligi yarisi naksanin, yuzde 25i fetocu patronlarin, yuzde 25i halka acik. yani naksani (yuzde 50lik kisim)paket seklinde fona devretmek cok daha kolay hukuken. Diger fetoculerin hisselerine blok koyup(ki musadere karari da cikti en son yargitay onayi bekleniyordu) yoluna devam eder. Fonda onemli olan hissenin degeri ne kadar yuksek olursa fonun degeri de o kadar artiyor ve o kadar borclaniyor. Katar, Cin gibi ulkelerden alici bulacaklardir fona tahminim. Bence yakin zamanda birseyler olacak. Su an firtina oncesi sessligi yasiyoruz... konu ile ilgili haber https://m.finansgundem.com/haber/var...olacak/1493049

Sayfa 33/133 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •