Sayfa 132/133 İlkİlk ... 3282122130131132133 SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Az önce teleteks ile borsaya bakarken gördüm Royal sürekli işlem yapan yerde çıkıyor gözümüz aydın royal gözaltı pazarından çıkıyor keşke daha çok alsaydım

2.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    Az önce teleteks ile borsaya bakarken gördüm Royal sürekli işlem yapan yerde çıkıyor gözümüz aydın royal gözaltı pazarından çıkıyor keşke daha çok alsaydım
    İlginç 1992-3 yılında rabaklar santral holding ler için de bu rüyayı görmüştüm teletex deyince akan sular duruyor o zamanın internet çağıydı çağ ilerliyor ama kafalar aynı %10 -30 la şirkete patron olan imtiyazlı şahıslar olduğu sürece aslanlar payını alır gizliden gizliye aslan payını nezaman devreder bilemeyiz 32 yıl dile kolay bir ömür anlamaya çalıştığım çözemediğim sırlarla dolu bi hayat.

3. Hayatı okuyup öğrenenler ve hayatı yaşayıp öğrenemeyenler biz öğrendik kaybetmeyi de öğretenlerin kalemi tükemez kalem olunca akıl karışıyor.

4. Abiler yok mu araştıran bişeyler öğrenen. Nolacak bizim halimiz. Artık borsada işlem görmez mi.
    Kozalarda aynı royal gibi hazineye devredildi ama hala açık.

5. Uygun fiyata satmak isteyen varsa, virman ile bir miktar alıp şansımı denemek istiyorum.
    Özel mesaj yoluyla iletişime geçebiliriz.

6.  Alıntı Originally Posted by Compera Yazıyı Oku
    Uygun fiyata satmak isteyen varsa, virman ile bir miktar alıp şansımı denemek istiyorum.
    Özel mesaj yoluyla iletişime geçebiliriz.
    Niye ki
    Bir insan işleme kapatılmış be akıbeti belli olmayan bir kağıdı neden alır.
    Paranız mı çok yoksa BİLDİĞİNİZ BİR ŞEY Mİ VAR

7.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    Niye ki
    Bir insan işleme kapatılmış be akıbeti belli olmayan bir kağıdı neden alır.
    Paranız mı çok yoksa BİLDİĞİNİZ BİR ŞEY Mİ VAR
    Sadece portföy karımın bir miktarı ile şansımı denemek istiyorum.

8. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) bünyesindeki iki şirketi satışa çıkardı.

TMSF'nin internet sitesinde yapılan duyuruda Royal ve Atlas Halı ile Nakpilsa Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün 1,8 milyar TL'lik muhammen bedelle satışa konduğu bildirildi.

Duyuruda ihaleye katılabilmek için sunulması gereken teminat tutarı 180 milyon TL olarak belirlendi.

Şartname için verilecek belgelerin en geç 28 Kasım 2023 tarihine kadar teslim etmesi gerektiği belirtildi. İhalenin 29 Kasım 2023 tarihinde saat 11'de yapılacağı bildirildi.

Sayfa 132/133 İlkİlk ... 3282122130131132133 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •