Sayfa 70/133 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 553 - 560 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İnfo ve philipin sattıgı ytd

Bence takasın yüzde 40 yada 50 si bugün işlem gördü. 15 milyon halka arz edildi ama dışarda 6 ya da 7 milyon lot var. Diğerleri blokeli zaten. Eğer bugünkü hareket bir grup işiyse tahtanın yarısını ele geçirdi demektir. Bundan sonrası çok daha kolay olur. Elinde sağlam mal olan 100 bin üstü yani 10 kişi belki kalmıştır. Onları da dökünce sonrası fantezi olur bizim için. Kötü senaryoyu düşünmek istemiyorum. Umut fakirin ekmeği demişler.

Kesinlikle katılıyorum .Ytd

4. Siz harunu bulun tıb olayını size anlatsın. Zamanında çok haksızlık ettik ama haklı çıktı. Hatasi varmiydi elbette hatasız kul olmaz. Eğer bu yazıyı okursan harun gel şu insanları bilgilendir.

VIA_A3_Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Bence takasın yüzde 40 yada 50 si bugün işlem gördü. 15 milyon halka arz edildi ama dışarda 6 ya da 7 milyon lot var. Diğerleri blokeli zaten. Eğer bugünkü hareket bir grup işiyse tahtanın yarısını ele geçirdi demektir. Bundan sonrası çok daha kolay olur. Elinde sağlam mal olan 100 bin üstü yani 10 kişi belki kalmıştır. Onları da dökünce sonrası fantezi olur bizim için. Kötü senaryoyu düşünmek istemiyorum. Umut fakirin ekmeği demişler.
    hakkı olabilirsin

6. TMSF de ulaşabileceğimiz bir numara var mı

7.  Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    5 yıl aradan sonra ROYAL alışı yaptım.

Şirketin önemli bir değeri olduğunu düşünüyorum.

zaman içinde biraz daha ekleme yapılabilir.

Büyük bir çanak oluşumu var gibi

SÖKTAŞ'a benzetiyorum.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
     Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    hoşgeldin biz de fırsat buldukça alım yapıyoruz. sana katılıyorum bencede kağıt şu an bedava inşallah çok prim yapacağını düşünüyorum
     Alıntı Originally Posted by yaman3245 Yazıyı Oku
    Yaklaşık 7 ay’dır bu hissedeyim. Yazılanları okur çok nadiren yazarım. Şükür🙏Royal ile ilgili Beklediğim günler yakın “uçan halı” olacak derkende bunu kastetmiştim. Şirketin satış haberi ile birlikte foruma dadanan ulu’yan zekası sıfır olan arkadaşa birkaç bilgi vereyim.
    Öncelikle nekadar cehalet içinde olduğun belli yazdığın hersey mi yanlış olur arkadaşım.

1. Şirket 353 mn bedelle borçsuz şekilde satılacak satis ilanı orada borclardan ayrı diyor
    2.Şirketi kimse almazssa tasviye edilir diyorsun şirket feto operasyonunda kontak kapattı tasviye olmadı. 72 işçi alındı fabrikaya iş yetismiyor nasıl tasviye olacakmis🤔500 mn cirosu var!💪
    3. Bank Asya’dan bahsetmişsin Bank Asya bir finans kurulusu devlet neden para ile parayı kurtarsin, gider yenisini açar ama bir Royal acamaz çünkü Royal sanayi şirketi.
    4. Yunsa için 70 mn demişsin yunsa için bence 70 bile çok yunsa’nın mal varlığı yoktu arsasını çoktan satmıştı daha ondan bile haberin yok.
    5. Dunya Savaşı'ndan kamış fabrika (yunsa) ile Royali kıyaslayan cahilin birisin.
    6. Royal satilmassa ki Bence bu fiyata kesin havada kaparlar. Hadi diyelim ki satılmadı satılmasa dahi yıl sonu 20 mn net kar eder.
    7.Bu arada şirkette çalışan kişi sayısı 700 buda ortalama 3000 kişinin geçim kapisi demek. Bilmem anlatabildim mi😉

Bir atasözü ile bitireyim
    “İt ürür kervan yürür”😉
    Forumda ki gerçek kişilere selamlar iyi bayramlar 👋
    Tam 1 ay gönce teknik güzel demiştim.

Ama kısmetten ötesi yok

Geçen perşembe Ereğli çok düşünce Royalları trade ettim.

hissesi olanlara hayırlı olsun

Not: Banvitinde çok borçu vardı. Satıldı 2 lerden 1.5 yılda 25 leri gördü.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Nihayet kap a da verdiler haberi.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/865279

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 70/133 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •