Sayfa 77/133 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 609 - 616 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    Sayın pascha dedikleriniz güzel anladım ama bana damdan düşen lazım yani borsada hissesi olup tible satılan ve sonucu olan şirket örnek var mi ?
    Bildiğim kadarı ile onun örneği yok,hepimiz için ilk olacak.O yüzden şirket bence de bu konuyu aydınlatacak bir açıklama yapmalı.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by pascha Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarı ile onun örneği yok,hepimiz için ilk olacak.O yüzden şirket bence de bu konuyu aydınlatacak bir açıklama yapmalı.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şu an google amcadan arama yapıyorum.Bir ,iki şirket bu şekilde satılmış,fakat halka açık olmadığı için ,etkisini anlamak mümkün değil gibi...örneğin...

https://tr.investing.com/news/stock-...a-ckard-541177

http://bigpara.hurriyet.com.tr/haber...rdi_ID1452183/
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

https://www.sabah.com.tr/ekonomi/202...satisa-cikardi

Arkadaşlar bu habere göre,6 ekimdeki ihalenin dışında naksanın 20 ekim de de 1milyar 126 milyon TL lik bir ihalesi varmış.Bunun Royale bir etkisi olur mu acaba? 6 ekimde 353 milyon + BCF1 ihalesi için 87milyon 500 bin ,bir de bu 1 milyar küsurluk ihale...toplamda 1.566.000.000 TL eder.o da başlangıç fiyatı ...

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Tarafından

Ticari ve İktisadi Bütünlük Oluşturan Mahcuzların

Satışına İlişkin Yönetmelik

https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...20050618-5.htm

Şirketi alanlar,beni hisseler ilgilendirmiyor diyebilirler mi...Ama olumlu,ama olumsuz o şirketin bir parçası...Şirketi alan,hisseyi de almış olmalı bence.Tabiri caizse bana kemikli koyma,sadece etinden verin demek gibi birşey.(gerçi bugünlerde kemik bile değerli artık )...cemm1 arkadaşın dediği gibi,bu aşamada devlet eliyle hisse yatırımcısı mağdur edilemez diye düşünüyorum şahsen...YTD.

Ha ayrıca ben de eplas,mzhld,egyo vardı....Belki içinizden duyan vardır.Bir basmane çukuru ,yılan hikayemiz var(21 yıılık).Bu çukur da da,yanılmıyorsam TİB satışı oldu,olacak davaları vardı.(Bir ara folkart aldı,geri verdi,onlar başka hikaye tabii)5,6 yıldır bu hissedelerdeyim ...en azından o zamandan beri şu an royalde gördüğümüz halka açık hisseler üzerindeki muhabbetleri içeren ifade bile olmadı.YTD.

Şurası ilginç degilmi şirketin son bilançoda dönen varlıklar toplamıyla toplam yükümlülükleri hemen hemen başa baş hatta öz sermeye biraz da olsa artıda idi Şimdi tmsf burayı 353+ 86 + kdv dahil alıcıya 520 milyon gibi bir rakama satmış olacak tmsf bu parayı ne yapacak ytd

Bana göre evet burada bir varlık satışı olacak fakat içerigi belli degil .Benim anladıgım buranın feto iltisakına baglı varlık kısmı satılacak ve ilk tmsf atandıgındaki dondurulmuş borçlar tib hükmüyle ödenecek ha bu borç ne kadar burası önemli diger kısmı bu şirketin aktif pasif alacak verecekleriyle alakalı bu kısım tamamı ile alıcıya devri olur yoksa dönen varlıkları toplamı 730 milyon olan bir şirketin 430 milyon gibi kdv hariç bir rakama ihaleye çıkmasının açıklaması olamaz diye düşünüyorumytd

8. Trenler umutsuzluktan doğar kuşkuyla gelişir iyimserlikle yıkılır biraz klasik oldu ama nerede olduğumuzu bir düşünün ben royalden temettü aldım ne zaman verdiğine bakabilirsiniz varsa başka alan yazsın burada o lotlarim bekliyor hala en dandik kagitlar gitti risk var mı evet var risk= kazanc bekleyecem sonuna kadar olmazsa soğuk su içer giderim ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Sayfa 77/133 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •