Sayfa 76/133 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 601 - 608 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

2.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Millet panikleyip satmış ben bı 5000 lot daha aldım. Her yerde saçma salak yorumlar yapmışlar. Bir kaç güne birileri toplar sahibi istediği fiyata getirir.
    hayırlı olsun inanıyorsan alacaksın bende öyle yapıyorum. hele şu açık artırma bi olsun yeni sahip belki olsun yol haritası çizilsin spek nereye kadar tutacak göreceğiz

3. Herkese bol kazançlar özlemişim sayfayı tib satışı var galiba şimdi borsayı uçuran bence varlık fonu ve bu fon devlet hisselerinede el atiyor vakfn vkgyo vkfyo gunes koza ipek vb gibi hepsi uçtu şimdi denilen royalin mal varlıkları satılacak boş bir şirket olacak o zaman 2 ihtimal var ya denildigi gibi sirket bos anlamsiz olmayacak satistan sonra ya da 45 milyon hisse garanti devlette yüksek fiyattan satılacak takaslara baktığımda bahsettiğim hisselerin takaslarıyla benzerlik var info mali bitirmiş ve alan ne hikmetse ky düşünülen ama olmayan vakif ziraat halk Tmsf neden elindeki hisseleri anlamsizlastirsin hisseyi yukarı çekse haber akışı ve bilanço ile zaten satacağı parayı ilk etapta kazanır gözaltı başvurusu birde bedelli alsana geldi 300 milyon tabii yıllardır burdayiz ve hep senaryolar yazıldı benimkide öyle eğer devlet kurtulayım şu şirketten ne olursa olsu diyorsa amenna ama birde kurtulurken takasın çoğu elimde hissede satayım derse belkide gelecek ay 6-7 lerde satsak mi diye düşünüyor olacağız ya da tüh keşke takadan 3 ken varsaydık diyeceğiz ama ben olsam 8 10 ne olursa ordan verip para kazandirirdim kasaya yatırım tavsiyesi değildir senaryodur tüm eski dostlara selamlar saygılar yrd cümle bozuklukları için kusura bakmayın

4.  Alıntı Originally Posted by batıkborsacı Yazıyı Oku
    2 yıldır burdayım, kimler geldi geçti burdan. Ne kavgalar ne tartışmalar gördük. Nerdesiniz eski dostlar bi ses verin, o gün bugün oldu. Yanlız kaldım bu diyarlarda elimde hissemle
    mamadov, anka, muric, royalci, otomasyoncu, alfred, ekonomist, aynalı, sözdemir, trader, hayali
    Neredesiniz eski dostlar
    walla dostum tmsf dekilerin .ötü başı oynuyo..
    bir dedikleri diğerini tutmuyo..

şirketin ne kadar reel borcu var ne kadar fetö şişirmesi var bilmiyoruz.. değerlemeleri de bilmiyoruz..
    sadece onlar biliyor..

o yuzden ben kalan son kısım hisseyi de bugun satıp çıktım..

umarım borcun büyük kısmı fetöcülerin şişirmesidir.. bu durumda ihaleden de iyi bir fiyat gelirse, hisse fiyatı hissedarları tatmin edecek seviyeye gelebilir ancak ben bu riski alamadım ve 4 yıl sonra vedalastık royalle...

bu arada Harun Bey'den özür dilerim. TİB satışı olacak dedi diye çok yüklendik ancak haklı çıkan kendisi oldu..

inşallah sizler daha fazlasını kazanırsınız..

5. Bilen arkdaş cevaplarsa sevinirim şimdi mallar satıldı royal çıplak kaldı faaliyet sona erdi o zaman borsadaki royal ve hisseler ne olacak tahta mi kapanacak ytd

6.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    Bilen arkdaş cevaplarsa sevinirim şimdi mallar satıldı royal çıplak kaldı faaliyet sona erdi o zaman borsadaki royal ve hisseler ne olacak tahta mi kapanacak ytd
    Devlet eliyle yatırımcı mağdur edilmez diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi olsa bile satıştan gelen tutar şirket tüzel kişiliğinin olacaktır. Yani hissedarlarının. Açıkçası burada bu konu hakkında bir çok şey yazılmış ama tahtaya bakıldığında iyimser senaryonun geçerli olduğu net şekilde görülüyor...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım sadece şahsi düşüncelerimdir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bunlardan yola çıkarak alım-satım yapan zarara uğrayabilir.

Şirket tib le satılınca sanki alan adam içindeki malları alıp,taşıyıp kapıya kilit vurup faaliyetleri sonlandıracakmış gibi bir algı yaratılmış.Telsim de tib le satıldı,Kümaş da tib le satıldı,BMC de tib le satıldı,Burgaz alkollü içecekler de tib le satıldı,show radyo,süper fm,radyo viva gibi bir çok tv ve radyo kanalı da tib le satıldı.Saydıklarımın hepsi şu an faal ve çalışıyor durumda.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : pascha; 09-08-2020 saat: 00:27.

8. Sayın pascha dedikleriniz güzel anladım ama bana damdan düşen lazım yani borsada hissesi olup tible satılan ve sonucu olan şirket örnek var mi ?

Sayfa 76/133 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •