Sayfa 112/133 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 889 - 896 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Yeni ihale tarihi ne zaman belli olur bilgisi olan var mı. Bu işin bi kanunu varmı şu kadar zaman içinde ikinci kez satışa çıkarılır diye.

2. 1 ay sonrası yeni ihale tarihi olur diye biliyorum

Benim aklım bana bile yetmiyor...

3.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    1 ay sonrası yeni ihale tarihi olur diye biliyorum

Benim aklım bana bile yetmiyor...
    o zaman almaya başlayalım. hadi Bismillah

4. Bu saatten sonra isterse alemi cihan olsun

Ben böyle saçmalık ve hatalı bilgilendirme görmedim arkadaşlar. Tmsf özelleştirecek deniyordu. Sonra bakıldı ki efendim şirketi değil mal varlıklarını özelleştiriyormuş. Özelleştirme mi tib satışı mı her ne haltsa ondan sonra royal diye birşey kalmayacakmış. Ulan o zaman bu şirkete nasıl halen işlem gördürüyorsunuz. İmkb , spk her ne kadarı varsa hepsi suçlu. Cimer e yazmaktan başka şans kalmadı. 800 lira zararına 3800 den verdim gitti. Böyle bulmaca gibi hisse mi olur? Bu kadar alt detayı varsa buna basıl halen işlem gördürmeye devam edersin. Valla hepsini açık açık şikayet edeceğim. Benim gibi adamı bile yanıltıp soydurttunuz ya helal size tmsf, imkb, spk vs vs.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.

5. Ben almaya başladım tib mib anlamam ben eğer kağıt kapanacak olsa niye işlem yapılıyor. Bu kağıdın speģi kağıdı hiç götürmedi ben spek olsaydım madem kağıt kapanacak satış haberi ile doku dizgin götürürdüm bakın VANGD ya deli gibi gidiyor 1.5 -- 2 seviyelerinden geliyor 14 küsür oldu nerde duracağını kestirmek zor habire tavan tavan gidiyor oysa royal satış haberi ile 2 küsürlerden 4 küsürlere dura dura gitti madem kağıt kapanacak işte fırsat satış haberi ile vangd gibi götürsene demek spek başka hesap peşinde.
    Bu yazdıklarım kimsenin alıp satması için değil benim iç dünyadaki hissettiklerim

6. 4 yıl sonra elimde kalanlarıda bu birkaç günde boşalttım. Kalanlara bol şanş burası artık şansa kaldı. Şartnamede ne yazıyorsa 25 kişi başvurup hiç kimse teklif vermedi. Bu iş fiyatla alakalı değil o barız. Çünkü Fiyatta bence makuldu. Ytd.

7. alımlara devam inşallah yakinda ikinci ihale haberi gelir diye tahmin ediyorum.
    yatırım tavsiyesi değil

8. Yeni ihale tarihi 18.12.2020 inşallah yıl bitmeden satılacak yakinda goygoycu akbabalar gelir

Sayfa 112/133 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •