Sayfa 111/133 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 881 - 888 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Ben çok detaydan anlamam hissenin hareketi daha çok anlam ifade eder benim için. Bu hisse yıllarca günlük 100 bin TL geçmeyecek hacimler yaptı. Son 1 ayda falan günlük milyon hacimler olmaya başladı. Satış iptal haberi ky için çok kötü bir haber. Herkes malını satışa koymuş iken bugün henüz 17.55 seansı gelmeden nerdeyse 1 milyonluk hacim oluştu. Satan belli de alan kim peki.

Benim aklım bana bile yetmiyor...

2. Bugün taban bozar mı acaba?????

3. bu hisse patladı mı arkadaşlar, yine teklif vermezse iflas mı verirler?

4.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Ben çok detaydan anlamam hissenin hareketi daha çok anlam ifade eder benim için. Bu hisse yıllarca günlük 100 bin TL geçmeyecek hacimler yaptı. Son 1 ayda falan günlük milyon hacimler olmaya başladı. Satış iptal haberi ky için çok kötü bir haber. Herkes malını satışa koymuş iken bugün henüz 17.55 seansı gelmeden nerdeyse 1 milyonluk hacim oluştu. Satan belli de alan kim peki.

Evet arkadaşlar tekrar ediyorum. Satış iptal beklenti boşa çıktı diye satanlar küçük yatırımcı ama bu kadar hisseyi alan kim . Bugün 3,5 milyon civarı işlem hacmi ile kapadı. Ne düşünüyorsunuz bu durum hakkında ..

5. Burada akla ve mantığa uymayan şeyler dönüyor. 25 sirket ihale için belgeleri alıyor ki bu şirketlerin hepsinin hesap uzmanı, yatırım danışmanı ve hesap müdürleri vardır. madem ümitsiz bi şirket o zaman neden ihale evraklarını aldın ayrıca 25 şirketin hiç biri mi fiyat vermez. demek burda farklı bir hesap var bunu bahane eden spek de daha önce toplayamadigı kemikleşmiş hisseleri topluyor. sizin için düşmesi kötü oldu ama benim için bi avantaj çünkü tekrar alacağım nasıl olsa bu royal satılacak düştüğü kadar düşsün dibini bulunca tekrar alıp maceraya devam inşallah

6.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    Burada akla ve mantığa uymayan şeyler dönüyor. 25 sirket ihale için belgeleri alıyor ki bu şirketlerin hepsinin hesap uzmanı, yatırım danışmanı ve hesap müdürleri vardır. madem ümitsiz bi şirket o zaman neden ihale evraklarını aldın ayrıca 25 şirketin hiç biri mi fiyat vermez. demek burda farklı bir hesap var bunu bahane eden spek de daha önce toplayamadigı kemikleşmiş hisseleri topluyor. sizin için düşmesi kötü oldu ama benim için bi avantaj çünkü tekrar alacağım nasıl olsa bu royal satılacak düştüğü kadar düşsün dibini bulunca tekrar alıp maceraya devam inşallah
    Kesinlikle akla ve mantığa uyan birşey yok. Yeniden bir haber gelene kadar büyükler istediği gibi cevirecekler hisseyi. Taban bozması güzel ama bakalim kapanışı tavan yapabilecek mi

Bu satış hikayesi ile duran varlıklar degerlemesini gördük aslında ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Bu satış hikayesi ile duran varlıklar degerlemesini gördük aslında ytd
    Ne gördük ki olumlu olarak.

Sayfa 111/133 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız