Sayfa 107/133 İlkİlk ... 75797105106107108109117 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 849 - 856 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

arkadaşlar hangi kurumlardan verdiniz sakıncası yoksa, bende az bişey daha var

2. Ev alıken çoğunu sattım ama bende çok vardı. Satışı beklicem ne olur hiç bir fikrim yok. Ama bu hisse 2 dolardan fazla fiyata halka arz edildiyse bu bedel çok küçük olmayacaktır. Yalnızca bunu biliyorum. Birde yüklü alanlar değil küçük kişiler sattı çıktı. Büyük adam bir şey bilmeden iş yapmaz. Dolaşimda zaten az kağıt var. Adam kademeli topladı şuanki fiyat 2 tlden alanlar için fena sayılmayacak kar verdi. Belki parçalı almıştı çıkarken haberimiz olmadı. Hayırlısı diyelim. Satanlar ve alanlar için hayırlı olsun. Ben satışı beklicem. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Ev alıken çoğunu sattım ama bende çok vardı. Satışı beklicem ne olur hiç bir fikrim yok. Ama bu hisse 2 dolardan fazla fiyata halka arz edildiyse bu bedel çok küçük olmayacaktır. Yalnızca bunu biliyorum. Birde yüklü alanlar değil küçük kişiler sattı çıktı. Büyük adam bir şey bilmeden iş yapmaz. Dolaşimda zaten az kağıt var. Adam kademeli topladı şuanki fiyat 2 tlden alanlar için fena sayılmayacak kar verdi. Belki parçalı almıştı çıkarken haberimiz olmadı. Hayırlısı diyelim. Satanlar ve alanlar için hayırlı olsun. Ben satışı beklicem. Ytd.
    Yani hiç birsey diyemiyorum. Çıksada cok sevindirmez düşsede üzmez.

Allah sonumuzu hayır etsin..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. Benim gibi Maliyeti düşük olan eski Royal’ciler dün itibari ile %100 görünce kâr satışını yaptılar diye tahmin eiyorum. Bende bu sabah alış yazdım biraz daha eklemek istiyorum. Hedefim ve beklentim çok daha yukarlarda😉 Güzel ve çok kâr’lı bir satışa sadece 12 iş günü kaldı.
    Kesinlikle Ytd...

6. Buraya ne oldu boyle herkse sus pus olmus.. Nazar degmesin diye mi imse bir syele paylasmiyor acaba..

7. Çoğumuz tib satışından korkup sattık, arkasından bakıyoruz şimdi
    YTD

Nihayetin de Royal için sona geliniyor .Dediklerimiz Royal için hayal degilmiş demekki .Araştırmalarıma göre Royalın üçü yabancı olmak kaydı ile altıya yakın taliplisi var deniyor benim anladığım 500 milyon gibi bir rakama royal yeni sahibinin olacak İnşallah .Fakat ben hala bilançodaki 90 milyon karşılığa takıgım.Hepinizin malumu üzere Tmsf icra i bir kuruluş kar eden şirketi satamıyorlar bunun için de bence Royal zarar gösterildi .Her neyse sonu iyi oldu inşallah ytd

Sayfa 107/133 İlkİlk ... 75797105106107108109117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •