Sayfa 126/133 İlkİlk ... 2676116124125126127128 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 24milyon net kar geldi , 121milyon iplik fabrikasi satısı bir sonraki bilancaya girecek , olsun bu sekli ile bile iyiye gidiyor , nazar degmesin

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    24milyon net kar geldi , 121milyon iplik fabrikasi satısı bir sonraki bilancaya girecek , olsun bu sekli ile bile iyiye gidiyor , nazar degmesin

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İplik fabrikası satış haberini kap a zamanımda göndermediler bu yüzden ceza da yediler
    Acaba bilerek mi yaptılar bu bilançoda çıkmasın diyerek diye düşünüyor insan biri sanki bu kağıdı bilerek baskılıyor
    Ben satmıştım ama artık tekrar alacağım royal çok iyi yerlere gelecek
    Şahsi görüşlerim yatırım tavsiyesi değil

Satış ekimde sonuçlandığı için bilançoda yok.
    Royal, ekim 2020de 330m muhammen bedel ile satışa çıkarılmıştı, 1 tl nominal degerli 60m hisse olduğundan , ekim 2020 fiyatı yaklaşık 5.5 tl olarak değerlendirilmiş...
    Şu anki fiyatı da 5.39...
    Ekim 2020 e göre bistteki hisseler kaç kat arttı???
    Şimdi bu royali özellikle mi bu fiyatlarda tutuyorlar işkilleniyor insan, kim bilir?
    Özellıkle firma içinden birileri mi özellikle 6 tl yi geçirmiyor?
    6 tl üzerinde spk da cezayı basmıştı, sanki uzaya çıktı hisse...
    Neyse hisseyi takip edenler varsa fikir alışverişi yapmak faydalı olacaktır...
    Şu an ekim 2020de değer biçilen, üretimi ve ihracatı olan 600kusur çalışanı olan bir firma...
    Daha ne olsun?

4. Ne demek lazım bilmiyorum haklısın önceden tmsf kasap misali parçala derin doruncuya at misali şirketlere ortaklarına acımıyordu şimdi katma değer yaratıyor harika blançolar çıkartıyor bu şirkete güvenenler için hayırlısı olsun gözüm üstünde kendimi avutuyorum fırsat bulduğumda burdayım.

bilançoda güzel gelişmeler olmuş..kar 24m güzel..
    uzun vadeli ve kısa vadeli borç artmış, esas faaliyet karı da azalmış, bunlar negatif yönleri...
    royal özelinde belki süper durum yok ortada ama , bist özelinde değerlendirilirse çoğu kat kat giden hisseden daha iyi..
    ama? bilmiyoruz gitmemesinin sebebini...
    ben teknik yönden, şimdilik sıkıntı olmadığını görüyorum, top dolaştırıyor...sabır diyoruz...
    yalnız bistin rekorlar kıran döneminde gitmeyip sonradan gider mi bu da bende soru işareti...
    yabancı ya da bilinçli kötü eller olmasa en azından daha üstlerde olması lazımdı gibi geliyor...
    başka yorum yapamıyorum...
    kesinlikle ytd..

6. Gerçekler gizlidir sabır ve bilgi ister bütün mesele doğru zamanda doğru karar alabilmek fırsatlar her zaman vardır görebildiğin sürece.

7. Ayrıca birde Urla da bulunan zeytinlik arsası satışı vardı ben araştırdım olumlu yada olumsuz bi haber bulamadım ne oldu ki acaba

finansal tablo sayfa 35'de konuyla ilgili bir açıklama yapmışlar;

"* Urla’da yer alan şirkete ait zeytinliğin satış tutarı, TMSF nezdinde tutulmakta olup, 7326 sayılı kanun
    gereği yapılandırılmış olan Sirketin geçmiş yıllara ait SGK borçlarının taksitleri bu bedellerden
    ödenmektedir."

Sayfa 126/133 İlkİlk ... 2676116124125126127128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •