Sayfa 26/133 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 201 - 208 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hyundai bilanco gelecek yani oyle mi?

Tamam bak ben borsayı pek bilmem bilanço okumayıda ama yasayı ticareti almayı satmayı bilirim ya buranın bir kuruluş bedeli var zaten oradan amortismasyon düşe düşe gelmiş fakat emtanın eflasyon karşısında da bir deger kazanması var o zaman verelim makinaları hurdaya harun haklı arsayı nasılsa biri alır ytd

Olay net sen bu makinaları yeniden alsan 550 milyonu var ikinci elden alıp burayı kursan 250 300 milyonu var ytd

4. Hayali bilanco ayri gercek deger ayri. Sifirdan kursan hali iplik tesisini en az 1 trilyon lazim arsa ile. Ama amortisman senelerdir yazdigi icin gel gor ki degerleme dusuk. Onu muhasebe sistemini kuran adama sor lutfen bana degil. kurallar boyle.

5. Makineleri Haruna verme , ver bana ben sana hali yaparim 😂

Tamam işte degerlemede bir nevi kilometre sıfırlamadır bence o zaman arsa fabrikadan phalı yıkalım fabrikayı satalım arsayı ytd

Yok arkadaş hurdacı o ona verelim ytd

8.  Alıntı Originally Posted by aynalısazan Yazıyı Oku
    Makineleri Haruna verme , ver bana ben sana hali yaparim
    İsmi bile itici geliyor. Anmayin şunun adını. Allah in tibcisi... 1 lira iken aman kimse bulaşmasın bu hisseye ben kumar oynuyorum diyen adam hisse 2 lira olunca millet e gel gel yapıyor. Nasıl karakter de bu insanlar.

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Sayfa 26/133 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •