Sayfa 93/133 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 737 - 744 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Sayın Hayali arkadaşım. 2017 deki NTV haberi ile bugünkü kanun,hatta yarın ki kanun birbiri ile aynı olmayabilir.Son günlerde bir yede okudum,arıyorum bulamıyorum....özetle geçici kanun hükmünde kanunla,değiştirilir, değiştirebilir falan yazıyor du.o cümleyi görünce zaten işgillendim...acaba bizim için iyi mı, kötümü diye...bilmiyoruz ki.. ne olduğunu ,umarım iyi bir kanuna işaret ediyordur....zamanında elimde asyab vardı,kaç yıl oldu.hala devlet baba hakkımızı verecek.....daha önce de bir kaç kez yazdım...devlet eliyle mağdur edilmek akla mantığa uymuyor, Ama burası da Türkiye....her şey olabilir...ben de çok güvendiğim bu hisseyi en tepeden almıştım. Ama buradaki vw diğer platformdaki yazılardan da etkilenerek yarısını dün yüzde 20 zararına çıktım,baya bir zarar yazdı...geriye kalan 15 bin lotumla yola devam diyorum .inşallah bizleri pişman etmez..Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Sen ne anladın merak ettim yazarsan sevinirim ytd
    . Devlet bu tıb satışı ile yatırımcıyı mağdur edemez etmemeli. Nedenine gelince koza grubu da şu anda ticari iktisadi bütünlük içerisine dahil edilmiş. Burada olacak en ufak olumsuzluk koza grubunda ki yabancıları ülkeden kaçırır. Şimdi birileri çıkıp koza grubu ile Royal aynı mı diyebilir. Evet koza sıkıntısız şirket ama sonuç olarak ticari iktisadi bütünlük içerisine dahil edilmiş. Birde şu açıdan bakarsak bu hisseyi aylarca 1.5 ile 2 lira arasında topladılar. Toplayan ekip bana göre profesyonel değildi. Yada devlet eliyle yönetilen şirkette istediklerini elde edemediler. O fiyatlardan toplayan spek heralde aylarca o kadar fırsatı tepipte Royal i 2. 40 lardan satmak için beklemedi. bu kişiler çok büyük ihtimalle satış ilanından sonra mallarını devrettiler. Peki Royal gibi yıllarca işlem hacmi 100 bin TL yi geçmeyen hacimler nasıl oldu da milyonlara ulaştı. Hisse için gerek sosyal medyada gerek forumlarda çöp olduğu algısı açık seçik verilmiş iken hacimsiz taban gitmesi gereken kağıt nasıl oldu da halen 2.50 lerde direniyor. Verenin malını kim niye alıyor. Sadece beyin firtinasi yapmaya çalışıyorum. Birşey bildiğimden değil yani. Umarım hepimiz için hayırlısı olur

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Aslın da olay şu 40 yanlışdan bir dogru çıkmıyor .Dogru bir tane bize hep yanşlışı konuşturdular .Yahu senin ismini degiştirip sattıgın şirket nerden geliyor bunu buhar gibi gösterebilirmisin adamın tapu sicili belli herşeyi belli inanın anlamıyorum .Degerleme yok ortada 770 milyon döneni var 2012 degerlemesi ile eee duranlarını satacagım icralık borçları ödeyecegim faaliyeti içindeki alacak borçları ne olacak onlar devir olacak ee hissedarlar buradan mesul degilmi degil izah edilir bir durum degil kurulu düzen sen 350 liyi ver al sana kız gibi bayisi kurulu ünvan hazır işçi hazır baglantılar hazır 60 milyon stok hazır ip hazır devlet de % 18 kdv alsın 90 milyon ne olacagı belli olmayan karşılık koy yani anlamakta zorlanıyorum mana veremiyorum . Ortada bir degerleme yok bir veri yok 350 milyona satacagım sade depoda 60 milyon stok var .Benim bildigim bir kere degerlemeyi verirsin mal meydana çıkar tmsf olarak yükümlü olarak ödeyecegin borcu sunarsın alıcı kişinin üstlenecegi aktif ve pasif kısmını belirlersin buna görede şu fiyata şu zaman da satacagız dersin icrada takipli alacagım şu verecegim şu denmeden çık ilana yatırımcı ne olacagını bilmesin 1 aysonra satış şartnamesi yayınla anlaşılır degil ytd

4. Süreç sancılı görünüyor olabilir . Olumsuz bir durumda hızlıca geri dönüş yapabilir diye düşünüyorum. YTD.

5. Yarin şartname yayınlanacak ak koyun kara koyun bu hafta belli olur ytd..

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

6. Bugünü bekledik. Bakalım iyi bir şartnameye iyi müşteriler de çıkar.

7. Ben devletimize güveniyorum inşallah bizi mağdur etmeyecek şartnameden sonra belirsizlik ortadan kalkacak. ha olmazsa da vatan sağolsun yapacak bir şey yok son ana kadar burdayız

8. Şartname beğenilmemiş olabilir mi?
    Gerçi şartname insider olmuştur çok önceden...KY adına çok adaletsiz zamanlar yaşıyoruz.

Sayfa 93/133 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •