Sayfa 91/133 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 721 - 728 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. SPK ya bilgi edinme başvurusu yapın.Hisse sahiplerinin akıbeti ne olacak diye.Umarım resmi yoldan mağdur edilmeyiz.

2. muhatap spk diyor oraya da yazdım cevapgelince paylaşırım

Devlet tarafından bir şirketin,piyasadaki 14.7 milyon hissesinin çöp olması akla mantığa almıyor...Ne yani biz şirketi sattık.Hisseleriniz çöp oldu.Yatırım yapmasaydınız mı diyecek devlet baba?
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by tesviyeci Yazıyı Oku
    muhatap spk diyor oraya da yazdım cevapgelince paylaşırım
    şimdi cimere yazdım..orada kurum seç deyince ben de önce tmsf yi işaretledim...arkasından da spk ya,bist e tekrardan başvuru yaparım demiştim ama...günde sadece 1 dilekçe yazma hakkımız varmış,nedense???o da yarına kaldı...

5. Dün bende spk ya yazdım cimer aracılığıyla. Bence farkındalık yaratalim herkes yazsın

6. 7 agustosda spk.ya. yazdım. 22 sine kadar cevap yazması gerekiyor

Ben de şimdi cimer üzerinden spk ya yazdım.

2.30 dan 5000 lot Satış girdim 2.38 den aldılar bu iyiye mi işaret bilmiyorum.
    Ve ayrıca 0.85 maliyetli son lotlarimi satmış oldum. Vedalaşmak bugüne nasipmiş kalanlara bol kazançlar dilerim

Sayfa 91/133 İlkİlk ... 41818990919293101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •