Special Days Image
Sayfa 108/133 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 857 - 864 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Yani kısacası toplam kaynaklar büyüklügü bir milyar ila bir milyar yüz milyona ulaşmış bir royal satılıyor ytd

2. Hey gidi hayali nickli arkadaş, bu forumda ilk mesajını hatırlıyorum. Sen de iyi bekledin. Mesajlarından anladığım, şti in içinide biliyorsun gibi. Son verdiğin bilgilere bakılırsa hala maldasın. İnşallah çorbayı içmeni isterim

Aslın da samimiyetimiz anlaşılmadı Buradaki iyi niyetli arkadaşları ayıktırmaktı niyetim ve dedigim noktada Royal hatta fazlası ile Yok alıyor dediler yok satıyor dediler biraz rotar yaptı ama iyi bir noktaya geldi royal evet bende bu yükselişde sattım az bir kısmını da satış sonrasına bıraktım oraya dokunmayacagım hatta ilave düşünmüyor degilim .Allahın izniyle şimdi burayı çok büyük bir firma alacak deniyor hatta ilave yatırımlar hemen eklenecek deniyor .Şu an bütün halı sektörü bu işi takip ediyor buradan hisse alan kişiler herhangi bir halı magzasıyla irtibata geçse bilgiye erişir ytd

4. şimdi naksan ,borcundan düşük fiyata satışa çıkartıldı. bu şekilde satış gerçekleşirse elinde royal hissesi olanlar avcunu mu yalayacak ? elde kalanı satmak mı lazım ? bilen birisi cevaplayabilir mi
    Son düzenleme : kemalkonyadan1; 29-09-2020 saat: 17:55.

5. Şubat ayından beri Royal’deyim sessiz sakin bekliyorum. Hedefime daha var . Kağıda bu kadar goy goycu doluşunca çakallar da dans etmeye başladı.Elinizde ki malı almak isteyen akbabaların oyununa gelmeyin. Borsa sabır işidir 8 ay’dır bekliyorum bu yazdığım 3.ya da 4.yorum😉 Sabah ola hayrola👍

6.  Alıntı Originally Posted by kemalkonyadan1 Yazıyı Oku
    şimdi naksan ,borcundan düşük fiyata satışa çıkartıldı. bu şekilde satış gerçekleşirse elinde royal hissesi olanlar avcunu mu yalayacak ? elde kalanı satmak mı lazım ? bilen birisi cevaplayabilir mi
    Bu konuya benzer konular (TİB satışı vs) daha önce bu forumda tartışılmıştı. Geçmiş yorumları okuyunuz.

7. İhale yarın mıydı

Sayfa 108/133 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •