Sayfa 78/133 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 617 - 624 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Trenler umutsuzluktan doğar kuşkuyla gelişir iyimserlikle yıkılır biraz klasik oldu ama nerede olduğumuzu bir düşünün ben royalden temettü aldım ne zaman verdiğine bakabilirsiniz varsa başka alan yazsın burada o lotlarim bekliyor hala en dandik kagitlar gitti risk var mı evet var risk= kazanc bekleyecem sonuna kadar olmazsa soğuk su içer giderim ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Trenler umutsuzluktan doğar kuşkuyla gelişir iyimserlikle yıkılır biraz klasik oldu ama nerede olduğumuzu bir düşünün ben royalden temettü aldım ne zaman verdiğine bakabilirsiniz varsa başka alan yazsın burada o lotlarim bekliyor hala en dandik kagitlar gitti risk var mı evet var risk= kazanc bekleyecem sonuna kadar olmazsa soğuk su içer giderim ytd...

Bende 3.50 dan satın aldığım Royalden 0.23 kuruşluk 2 sene temettü aldım. Tek lot satmadım. Bilanço açıklansın, satış Şartnamesi belli olsun. O zaman tekrar hedeflerimi tekrar check ederim. Sonuna kadar durmaya çalışacağım. 6 sene bekleyip 3 liradan çıkmak canımı yakar.

3.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Bende 3.50 dan satın aldığım Royalden 0.23 kuruşluk 2 sene temettü aldım. Tek lot satmadım. Bilanço açıklansın, satış Şartnamesi belli olsun. O zaman tekrar hedeflerimi tekrar check ederim. Sonuna kadar durmaya çalışacağım. 6 sene bekleyip 3 liradan çıkmak canımı yakar.
    Ben 1 defa aldım ondan sonra 0.48 de solugu aldım sen benden eskisin ama bu süreç bana çok yaradı hep maddi hem tecrübe olarak çok şey kattı tabii sıkıntılarda yaşadık neyse hakkımızda hayirlisi olsun ytd...

Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

4. https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...20050618-5.htm
    Tib satışı nedir okuyun. Kendiniz öğrenin. Bir biriyle ilişkili birbirine bağlı şirketlerin bütünlugu bozulduğunda işlevsiz olacak şirketlerin ayrı ayrı fiyatları belirlenerekTMSF tarafindan toplu satisidir. Bu şirketlerin hepsi birbirine bağlı hepsi halı mamulü satiyor. Aynı komplekste ki Herkes bir kup takıyor. Okuyun kendiniz görün başkalarının lafına kanmayin. Yaşayıp göreceğiz. Bizim için önemli olan ne kadara satılacak. Hep birlikte yaşayıp göreceğiz. Alanlar 3 buyuk devlet bankası belki 50 tane aracı kurumdan nasıl bir tesadüf ki devlet alıyor. Bunu alan devlet ihaleyi yapacak devlet hiç bir şey bilmeden satın mi aliyor. Tib satısi deyip milleti kkorkutuyorlar ben bir sıkıntı gormedim. görende anlatsin. bu durum şirket için en iyi cozum. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku

aynen öyle
    sonuna kadar burdayız olmazsa bende soğuk su içmeye razıyım.
    ha korkan varsa ona da saygılıyız hemen satıp gidebilir .

Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...20050618-5.htm
    Tib satışı nedir okuyun. Kendiniz öğrenin. Bir biriyle ilişkili birbirine bağlı şirketlerin bütünlugu bozulduğunda işlevsiz olacak şirketlerin ayrı ayrı fiyatları belirlenerekTMSF tarafindan toplu satisidir. Bu şirketlerin hepsi birbirine bağlı hepsi halı mamulü satiyor. Aynı komplekste ki Herkes bir kup takıyor. Okuyun kendiniz görün başkalarının lafına kanmayin. Yaşayıp göreceğiz. Bizim için önemli olan ne kadara satılacak. Hep birlikte yaşayıp göreceğiz. Alanlar 3 buyuk devlet bankası belki 50 tane aracı kurumdan nasıl bir tesadüf ki devlet alıyor. Bunu alan devlet ihaleyi yapacak devlet hiç bir şey bilmeden satın mi aliyor. Tib satısi deyip milleti kkorkutuyorlar ben bir sıkıntı gormedim. görende anlatsin. bu durum şirket için en iyi cozum. Ytd.
    Sayın Ekonomist, hisseyi alan devlet değil aracı kurumdaki senin benim gibi vatandaş, spek, tahta yapıcı ama devlet değil devlet böyle alım yapmaz. Toplayan biri var ama devlet değil. Tüm satışlar karşılandığına göre bunu ky nin yapma şansı yok. İnfo ve Philip mallarını Vakıf ve Ziraat e devretti. Belkide aynı kişiler bunu bilemeyiz. Ama tahta hala canlı ve umudunu koruyor. Bilanço gelince önümüzü daha net göreceğiz. 10 gün sabredelim.

7. Satış haberi ile birlikte tüm forumlar da ve twitter da yeni hesaplar açılıp kağıdın çöp olduğunu söyleyenler de var kağıt en az 4-5 kat yapar diyenler de var. Bu kağıda inanan ve sabırla bekleyen yatırımcıyı bunlar etkilemez. Teknik’den grafikten çok anlamam. Kendi çapımda biraz araştırma yaptım puzzle’ları birleştrdim aylar önce 1 liralardan bu kağıdı toplayanları forumları analiz ettim Başrolde İnfo var. İnfocular Satış haberi ile birlikte bu kağıttan çıkıp forum ve twitter paylaşımlarından öğrendiğim kadarı ile nuhçimento hissesine girmişler. Ya bu kâr yeter dediler Royal’e veda ettiler ya da başka bir iş var çünkü satılan milyon lot mallar başka kurumlardan karşılandı. Sonuç olarak ağız tadı ile satış haberinin keyfini bile yaşatmayan hokkabazlar mı haklı, benim gibi sabırla Ve umutla bekleyen risk alan ky.mı haklı yakında belli olur. Allah herkesin kalbine göre versin🙏 Sabah ola hayrola🙏
    Ytd.

3 liradan 2.80 den milyonlarca lot al 2.41 den 200 bin lot sat. Hangisine inanalım alışlarınamı satışlarınamı

Sayfa 78/133 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •