Sayfa 30/133 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 233 - 240 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. İş telegram a kaldı ise vay halimize. Orada birbirlerine kitleyip dururlar hisseyi

Benim aklım bana bile yetmiyor...

2. Bizde girsek ya telegram a. bağlantı falan var mı?

Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    Bizde girsek ya telegram a. bağlantı falan var mı?

Ben birine girdim baktım. Boşa vakit kaybı boş vakti olan girsin eğlensin. Kağıt ne kadar çok dile düşerse o kadar zor yükselir. Önce kağıdı yükseltip ele vermek için yaparlardı bu reklamları. Herhalde speğin parası yetmedi senedi yukarı çekmeye ky den yardım bekliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Ben birine girdim baktım. Boşa vakit kaybı boş vakti olan girsin eğlensin. Kağıt ne kadar çok dile düşerse o kadar zor yükselir. Önce kağıdı yükseltip ele vermek için yaparlardı bu reklamları. Herhalde speğin parası yetmedi senedi yukarı çekmeye ky den yardım bekliyor.
    evet haklısın kağıdın çok dillenmesi bence de iyi olmaz. aslında muhteşemdi bey birkaç defa biraz sessizlik diye bunu ifade etti.

6.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    evet haklısın kağıdın çok dillenmesi bence de iyi olmaz. aslında muhteşemdi bey birkaç defa biraz sessizlik diye bunu ifade etti.
    Eslesmeyi takip edip kağıdı baskılayan spek grupları forumlarida takip edip elimizi görüyor niyetimizi biliyor . Susarsak kâğıdi iteklemek zorunda kalacak . Paçal yapma maliyetini yükseltme iyi bilanço ve satış hikayemiz boyunca hedefledigimiz karliligimiz daha çok ve rahat gidebildim. +8 açıp +2 bitirmek nedir. Borsa bir aydır bogada, biz ayida . Ayıp .

Kuru gürültüdense sessiz çığlık belirsizliği ortadan kaldırır. Boş lakirtidan sa şirketi iki günde bir arayıp biz buradayız işinizi iyi ve şeffaf yapın demek daha iyi katkı yapar .

Eğer işlerini iyi yaptığını söylüyorlar ise bunu herkese duyurmak için haber reklam ve tanıtım yaparak belirtirler . Şeffaf haber kaynağı olur. Dikkat çeker Genele hitap eder ve yatırım için talep oluşturur. Çok talep in önünde tahtacı durmaz duramaz .

Şimdiden hepinize iyi bayramlar dilerim

YTD değildir

7. 1 tl lerden maliyetlenen spek efendi artık 2 üstü malı çıkmaya başladı. Yatırım düşüncesi ile değilde mal kakmak için o kadar lotu topladığı gün yüzüne çıktı artık. Son haftalardaki takaslar açık; info philip ve garanti malını çıkıyor, biraz iş karşılasada geriye kalan lotlar çok dağınık kurumlardan toplanmış. Ben şahsen verilen süre içinde bilanço açıklanacağı kanaatinde değilim. Satış öncesi tek hikayemiz yeniden değerleme idi. Fakat şirket spk yı susturmak için göstermelik ve kısmı bir değerleme gönderdi. Öz sermayeyi artıya geçirdi fakat ödenmiş rakama hala ulaşmadık. Batık bir şirket nasıl şaha kaldırılır bunun en güzel örneği dardanel, patronunu canı gönülden kutluyorum. Fakat royal ise öyle kötü niyetle yönetiliyor ki, şirketi batık göstermek için elinden ne geliyorlarsa yapıyorlar. Nazif Bey, üretimi düzene soktu, Tansel beydende finansal açıdan çok farklı bir tablo göstereceğini düşündük. Ama yanıldık malasef. Allah hepimize sabır versin, Hayırlı sahurlar...

8. Arkadaslar bilanconun aciklanmasi icin twitter facebook ve yatirimci iliskileri mail ve telefonlardan gerekli baskiyi yapalim. Aciklamamalari icin bir neden yok. Simdiden tesekkurler.

Sayfa 30/133 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •