Special Days Image
Sayfa 32/133 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 249 - 256 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hayırlı bayramlar dilerim cümleten

Benim aklım bana bile yetmiyor...

2. İnsallah bir sonraki bayrama kadar satılmış olur.

3.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    İnsallah bir sonraki bayrama kadar satılmış olur.
    İyi bir fiyata,bizim işimize gelecek şekilde diye belirtseydin üstad. Tibci hurdaci Harun dediği gibi hurda fiyatına gitse ne işimize yarar

Benim aklım bana bile yetmiyor...

4. Cümleten hayırlı bayramlar bende ara ara yazicam burda bayadir forumu takip ediyordum.

5. bence hurda fiyatina satsin biz de kurtulalim ucan halidan en azindan yok bilanco geldi gelmedi, yok gozaltindan ciktik cikacaktik muhabbetlerinden kurtulmus oluruz 😂

6. Güncel olarak okuyanlar icin;
    Cemi cümlemizin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Sonra okuyanların geçmiş bayramları mübarek olsun.

Yönetim kurulu başkanı için ( Tansel bey ) iş hayatında bir insan ne kadar başarılı ve tecrübeli olursa olsun yeni bir iş başı yaptığında ki , bu iş geçmiş tecrübelerinden farklı ise ( bankacı olmak ile tüccar olmak çok başka işler ) durumu anlaması olaya hakim olması için zamana ihtiyacı var . ( Bu çok zaman da olabilir kişi ile alakalı )

Başkanin risk alma lüksü yok, yeni yatırımlar yada yenilikler yapma şansı yok. Başkanin yaptığı finasallari okunaklı hale getirmeye çalışmak. Tansel bey iş başı yaptığı günden bugüne çok garip isleyisler ve uygulamalar ile karşılaşmıştır . İmkanlar dahilinde düzeltti veya düzeltme manevrası aldı. Yeni bir denetçi bulmak anlaşmak eskinin kötü yada zayıf kaldığını anlamak bunlar zaman alacak işler . Sanırım bu dönem bilançosu çok detaylı olmayacak ( Hyundai beyin yazısından sonra böyle düşündüm )

Başarı; cesaret ve doğru risk almak, bunları yaparken kendini özgür hisstemekle olur .
    (Bir örnek : Recep konuk torkunun başına geldiğinde 80 trilyon borcu vardı zamanında o adam bunları bile bile aday dahi çıkmayan bir birliğe başkan oldu ve bugün torkuyu siz hesap edin)

TMSF nin gücü ve mantalitesi burada devrede. Yoksa bir tüccarın yöneteceği bir şirket TV ve internet ( özellikle Instagram ) üstünde ciddi reklam bilançosu ayriri halılarını tüketicinin gözüne gözüne sokar .
    Bir işin bayisi sattığı ürünü dil dokeren müşteriye anlatiyorsa, bayi alternatif arar bulur. Bir müşteri bayiye bu markalı bu ürünü alacağım diye geliyorsa ( ürün kendisini sattiriyorsa) bayi o maldan üründen stok yapmak için çabalar. ( Kar böyle oluşur çoğalır )

Halı depolanabilir bir ürün dünyalar kadar üret stokla zararın yok . Şimdi piyasa açılacak düğünler tadilatlar değişimler ardı ardına gelecek .

Doğru tüccarin reklam kampanyası baslatma zamanı ( naçizane tavsiye )

-Salgının ilk günleri söylemiştin ve peşinden sosyal içerikli reklam filmi yayinlandi bu çok güzeldi.

Tansel beyin ekranda ki vücut dili hala birseyler ispat etmek istiyormuş gibi yaptığı işi önemsiyor bu geçiş dönemini iyi yönetebilir duygusu hissettiriyor.(bana) Eğer bir kazanım tecrübe edindi ise yıl sonuna kadar rüştünü ispat eder. Bunu bilancolarin zamanında gelmesi ve içinde karliligin üretildiğini görürüz.

-kişiyi ekip yüceltir. Tansel beyin arkasında ki güç ( ekip ) doğru işliyor ilerliyor ise herkes kazanir. Kabullenmiş lik varsa ( rahatlık vurdumduymazlık diyoruz halk arasında ) başarı hiç gelmez ve kaybetmek ertelenir.

Sahsimca onca yazıdim. Özetlersem bilançonun vadedildigi tarihte gelmesi gerek. Gelen bilanço ( sonucu -+ farketmez ) başarıdır güvendir . Gelmeyen bilanço kaybedilmisligin ertelenmesidir sonuçlarını düşünmek istemiyorum

Kusura bakmayın dostlar kısa yazmak istiyorum her seferinde hep uzuyor.

Mutlu yatirimci markaya destek verir mutsuz yatırımcı köstek. YTD .

7.  Alıntı Originally Posted by Muhtesemdi Yazıyı Oku
    Güncel olarak okuyanlar icin;
    Cemi cümlemizin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Sonra okuyanların geçmiş bayramları mübarek olsun.

Yönetim kurulu başkanı için ( Tansel bey ) iş hayatında bir insan ne kadar başarılı ve tecrübeli olursa olsun yeni bir iş başı yaptığında ki , bu iş geçmiş tecrübelerinden farklı ise ( bankacı olmak ile tüccar olmak çok başka işler ) durumu anlaması olaya hakim olması için zamana ihtiyacı var . ( Bu çok zaman da olabilir kişi ile alakalı )

Başkanin risk alma lüksü yok, yeni yatırımlar yada yenilikler yapma şansı yok. Başkanin yaptığı finasallari okunaklı hale getirmeye çalışmak. Tansel bey iş başı yaptığı günden bugüne çok garip isleyisler ve uygulamalar ile karşılaşmıştır . İmkanlar dahilinde düzeltti veya düzeltme manevrası aldı. Yeni bir denetçi bulmak anlaşmak eskinin kötü yada zayıf kaldığını anlamak bunlar zaman alacak işler . Sanırım bu dönem bilançosu çok detaylı olmayacak ( Hyundai beyin yazısından sonra böyle düşündüm )

Başarı; cesaret ve doğru risk almak, bunları yaparken kendini özgür hisstemekle olur .
    (Bir örnek : Recep konuk torkunun başına geldiğinde 80 trilyon borcu vardı zamanında o adam bunları bile bile aday dahi çıkmayan bir birliğe başkan oldu ve bugün torkuyu siz hesap edin)

TMSF nin gücü ve mantalitesi burada devrede. Yoksa bir tüccarın yöneteceği bir şirket TV ve internet ( özellikle Instagram ) üstünde ciddi reklam bilançosu ayriri halılarını tüketicinin gözüne gözüne sokar .
    Bir işin bayisi sattığı ürünü dil dokeren müşteriye anlatiyorsa, bayi alternatif arar bulur. Bir müşteri bayiye bu markalı bu ürünü alacağım diye geliyorsa ( ürün kendisini sattiriyorsa) bayi o maldan üründen stok yapmak için çabalar. ( Kar böyle oluşur çoğalır )

Halı depolanabilir bir ürün dünyalar kadar üret stokla zararın yok . Şimdi piyasa açılacak düğünler tadilatlar değişimler ardı ardına gelecek .

Doğru tüccarin reklam kampanyası baslatma zamanı ( naçizane tavsiye )

-Salgının ilk günleri söylemiştin ve peşinden sosyal içerikli reklam filmi yayinlandi bu çok güzeldi.

Tansel beyin ekranda ki vücut dili hala birseyler ispat etmek istiyormuş gibi yaptığı işi önemsiyor bu geçiş dönemini iyi yönetebilir duygusu hissettiriyor.(bana) Eğer bir kazanım tecrübe edindi ise yıl sonuna kadar rüştünü ispat eder. Bunu bilancolarin zamanında gelmesi ve içinde karliligin üretildiğini görürüz.

-kişiyi ekip yüceltir. Tansel beyin arkasında ki güç ( ekip ) doğru işliyor ilerliyor ise herkes kazanir. Kabullenmiş lik varsa ( rahatlık vurdumduymazlık diyoruz halk arasında ) başarı hiç gelmez ve kaybetmek ertelenir.

Sahsimca onca yazıdim. Özetlersem bilançonun vadedildigi tarihte gelmesi gerek. Gelen bilanço ( sonucu -+ farketmez ) başarıdır güvendir . Gelmeyen bilanço kaybedilmisligin ertelenmesidir sonuçlarını düşünmek istemiyorum

Kusura bakmayın dostlar kısa yazmak istiyorum her seferinde hep uzuyor.

Mutlu yatirimci markaya destek verir mutsuz yatırımcı köstek. YTD .
    Teşekkürler sayın muhteşemdi bey bence çok güzel özetlenmişsiniz.

Öncelikle herkesin mübarek Ramazan Bayramını kutlarım
    Ben Royal halının birinci çeyrekle alakalı bir sorununun olacagını düşünmüyorum çünkü virüs olayı başladıgında ilk çeyrek nerdeyse bitmişti Fakat ikinci çeyrek için aynı şeyi söylemek mümkün olmayabilir .Burada özellikle büyük şehirlwrdeki sokak kısıtlamaları ve ihraca ayagındaki ülkelerinde büyük sıkıntılar yaşaması royali ikinci çeyrekte etkiler diye düşünüyorum .Fakat burada da şunları göz ardı etmememiz gerekir .
    1)Royal bu süre sarfında üretimi hiç dırdurmadı gerek lansmanda aldıgı yüksek sipariş gerekse Almanya fuarındaki aldıgı siparişler bir şekliylede olsa üretildi
    2) Royal bu arada kısa çalışma ödenegine başvurdu burdan en azından işçilik maliyetinin bir kısmını karşıladı
    3) SSK ve vergi kalemlerinin ötelenmesi Bunlar Royal için bu dönemde bir avantaj saglayabilir .Şimdi önümüzde önemli bir 6. Ay var bunu royal çok iyi degerlendirebilir .Yeni modellerin bir kısmı hazır süratle bayilere sevklerinin yapılması ki başlandı bu sıcak satış anlamına gelir artı yönetim bu formu okuyorsa acizane tavsiyem en azından bu dönem bölge bayilerine stok gönderme ile royal cirosunu artırabilir yani biraz bölge bayilerine stok oluşturdugu takdirde olayı çözer ytd

Sayfa 32/133 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •