Sayfa 116/133 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 921 - 928 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    valla işin aslı bende senin art niyetli olduğunu düşünüyorum. daha önce de dedim madem dediğin gibi ise hissen varsa hemen sat. yok eğer hissen yok ise bu forumda işin ne. çok iyilik seven biri isen gönüllü vefa timine katıl yaşlı insanlara ekmek taşı faturalarını yatır. parası olmayıp eve yürüyerek gidenleri araban la taşı. ne biliyim milyonlarca şey yapabilirsin
    Zamanı gelince sana bu yazdıklarını hatırlatacağım. Zaman kimin haklı olduğunu gösterecek.
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Zamanı gelince sana bu yazdıklarını hatırlatacağım. Zaman kimin haklı olduğunu gösterecek.
    YTD
    bak sevgili kardeşim benim senle bi problemim yok sana bir şey ispat etme derdinde de değilim. benim kızdığım olay şu.
    biz bazı şeyleri göze almışız ve nerdeyse sonuna gelmişiz haftaya ihale var bi anda pyasaya çıkıp kafa karıştırıyor sunuz. ben senin yerinde olsam bu inançla elimde hisse varsa sessizce satar giderim eğer hissen yoksa bu alaka birden nereden çıktı. biz bardak da bunu göze aldık sonuçta gözaltı pazarına yatırım yaptık bu kadarına kafamız basıyor.
    Eğer seni kıracak bi sözüm olduysa Özür dilerim

3. Sözdemir geldim kardeş burdayım boş ver milleti neden bu da emnis artı serve gibi uçmasın haftaya görürüz anlamadığım hisse madem kötü olacak ne geziyinuz la burada kötü olursa millet tib satışı felan zaten biliyordu ama bi de aksi olursa külliyen borsa herseyi alirsa bir babayigid hayalinn dedigi gibi socar felan o zaman ne derler ytd

4. Hayalî bir sorum olacak şimdi tib satışı deniyor ihale sonucu Tmsf naksanı komple satabilir mi katarlilar ya da başkası hepsini aldı 200 milyon euro adamlar hepsini alır o zaman is degisir ama böyle bir satis olur mu olasilik var mi ytd

5.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    Sözdemir geldim kardeş burdayım boş ver milleti neden bu da emnis artı serve gibi uçmasın haftaya görürüz anlamadığım hisse madem kötü olacak ne geziyinuz la burada kötü olursa millet tib satışı felan zaten biliyordu ama bi de aksi olursa külliyen borsa herseyi alirsa bir babayigid hayalinn dedigi gibi socar felan o zaman ne derler ytd
    hoş geldin

Sayın Egitimci öncelikle selam ederim .Benim araştırmalarıma göre büyük ihtimalle Naksan gurup halin de satılacak bilgisine ulaştım bu sefer satılacagı kesin deniyor .Zaten önceki ihale rakamından bir degişiklik olmadan aynı rakamlardan ihaleye çıkıldı .Tibe gelince ya ben bunu defalarca da yazdım .Bu kanun borçlu şirketlerin faliyetini devam edebilmesini saglayan bir kanun bir hüküm .Şayet bu şirketler Tib güvencesine alınmasa idi makinaları binası ve diger tüm varlıkları haciz edilirdi ve faliyetin devamlılıgı olamazdı buranın belli bir borcu donduruldu bu borç satışdan ödenecek .Burada bakın önemli olan aktif ve pasif durumu bu devir olacak . Burada bir daha eski sahiplerinin hiç bir hakkı kalmayacak .Zaten holding yapısı ayrılmış ayrı ayrı da satılıyor .Hiç birinin digeriyle baglantısı kalmamış .Ben acizhane hissedarların durumunu yatırm danışmanlarına sordum avukatlara sordum bana denilen şirket satılır alan kişinin çagrı yapma hakkı vardır dedi bunuda yapar yapmaz alıcının bilecegi durumdur dediler .Sayın egitimci telefonunu özelden yazarsan sana bir paylaşım sunabilirim ytd

7. Tesk saygılar hayali tel ozelden attim

Bu satış olayının ben Devlet nezlin de ve bayileri nezlinde de çok önemli buluyorum .Çünkü bu şirketler fetö şirketleri ve bunların kimlerin arkasına saklandıkları da herkesin malümü ben devletin cuma günü tepelerine vura vura satacagına inanıyorum bu olay bence çok ama çok ciddi bir olaydır ytd

Sayfa 116/133 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •